SmartCam v1.4.1 S60v5 SymbianOS9.x Unsigned S60v5 and 5800

Sponsorlu Bağlantılar

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
SmartCam v1.4.1 S60v5 SymbianOS9.x Unsigned S60v5 and 5800
Arkadaşlar telefonunuzu webcam olarak kullanabileceğiniz bir program..sertifikalayıp kurun..

Webcam free.
* There are 2 connection types for your choice:
1> Bluetooth
2> Wifi (New) Currently you only use it to dc Wifi only, but the Bluetooth connection fails (errors do not know). The more you research nhé.
* Instructions for use (WIFI connection)
Computer and phone you must connect to the Internet with WIFI
- Load on compressed file and run file: SmartCam_v1_3.exe toinstall on your computer. Installation is complete open up the program.
- Copy file: SmartCamS60v5_v1_3.sis to your phone and install.
- On the PC: After running PC applications on the File tab toselect settings -> select Connetion in the TCP / IP (Wifi) Port:9361.
- On the Phone:
+ Running SmartCam applications.
Items + Options -> Connect -> TCP / IP (WiFi).
+ Server name (this is important): You enter the IP number of your PC.
+ Application will ask you to connect to the Internet, you choose your Internet connection with Wifi nhé.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: sskelss, MEHMET ÇİFTÇİ, pursewarden ve 34 diğerleri

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Eline sağlık.

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
sağol Doğuş..

--------------- Ekleme ---------------

Arkadaşlar dosyayı ekledim çekebilirsiniz..

Disco Kralı

Üye
Bir türlü yapamadım telefonla blutootlu bağlantı yaptığımd error veriyo ???

primera

primera

Üye
tşk ama yapamadım. ıp adresini doğru giriyorum. bağlantı zamanaşımı diyor. ne yapmalıyım.

hashushos

Üye
calistiran olursa bilgi versin lütfen.

kabardinka01

Üye
arkadaşlar bluetooth ta çalışmıyor ancak kablosuz modemde çalışıyor. hem bilgisyarada hemde telefonda ayarlardan wifi bağlantısnı seçin. telefonda server yazan yere internet ip adresinizi DEĞİL bilgisyaraın ip adresini yazın. genelde 192.168.2.1 gibi falan olur. bu şekilde yapınca oluyor. herkese teşekkürler.

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
arkadaşlar bluetooth ta çalışmıyor ancak kablosuz modemde çalışıyor. hem bilgisyarada hemde telefonda ayarlardan wifi bağlantısnı seçin. telefonda server yazan yere internet ip adresinizi DEĞİL bilgisyaraın ip adresini yazın. genelde 192.168.2.1 gibi falan olur. bu şekilde yapınca oluyor. herkese teşekkürler.
sağol kardeşim sonunda bir kurabilen çıktı..

rota21

Üye
teşekkürler baylaşımın için. bende wifi olarak yaptım . nasıl yapıldığını söyleyen arkadaşa da teşekkür ederim. bluetootla yapamadım neden acaba.. :)

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
hiçbir bilgim yok..deneme şansım olmadı..

aulu

Üye
bilgisyaraın ip adresini nasıl buluruz arkadaşlar normal internet ip si değilse?

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
masaüstündeki ağ bağlantısına sağ tıkla,özellikleri aç ordan bakabilirsin..

aulu

Üye
internet erişimi ip nosu olmuyor nadir hocam...

--------------- Ekleme ---------------

Bilgisayarın ip nosu nedir ki ????

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
yukarda nasıl bakacağını söyledim..

aulu

Üye
nadir hocam sizi bu forumdaki bilgi beceri ve tecrübelerinizden dolayı hem takdir ediyor hem de söylediklerinizi hemen uygulamaya çalışıyorum. ama ağ bağlantısında sağ tıklatıp özelliklere baktığımda (ki işletim sistemim widows7 sağ alt köşedeki internet erişimi simgesinden özelliklere giriyorum) ip adresi otomatik gözüküyor. Bende arattırdım ip numaram nedir diye bir internet sitesi benim ip numaramı gösterdi. onu yazdım ama olmadı. zaten kabardinka01 arkadaş internet ip nosu değil, bilgisayarın ip nosu demiş. ama bunu anlayamadım. airties modem numarasını yazdım oda olmadı. bu güne kadar bu programa ilgi duymamıştım ama forumda görünce merak ettim. onuda beceremedim :) Saygılar...

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
windows 7 de sağ alt köşede ağ ve paylaşım merkezini aç yap sağda ortada bağlantılar var modemin isminin karşısında ona tıkla ve özelliklerden bilgisayırını ipv4 numarası ip numarandır..198.168.1... diye gider..

aulu

Üye
İşte aynen bende bunları yaptm hocam ama ip nosu otomatik al işaretli.

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ayrıntılardan bakacaksın..

aulu

Üye
Ben zaten biliyordum bu sorunumu da sayende çözeceğimi.Bu forumda neler çözülmedi ki... Tekrar tekrar teşekkür ederim ellerin dert görmesin.

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
iyi günlerde kullan canım..

Üst Alt