Warelex Mobiola WebCam v3.017 for s60 3rd 5th

Sponsorlu Bağlantılar

seyitonbasi

seyitonbasi

Üye
    Konu Sahibi
Warelex Mobiola WebCam v3.017 for s60 3rd 5th

Warelex Mobiola WebCam s60 3rd 5th serisi telefonlarınızı webcam gibi kullanabilmeniz için gerekli bir programdır. Xp için bilgisayarınıza xp dosyasını, vista ve win7 için vista, win7 dosyasınının içindekı programı kurup leyiniz.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: bveo1990, erdew, halidfirat ve 21 diğerleri

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Eline sağlık.

zaibatsu

Üye
Xp dosyasını göremedim ben.. içinde vista ve win 7 dosyaları var sadece.!

NN97

Üye
kardeş bunun nasıl çalışacağını yükleme şeklini anlatsaydın daha süper olurdu yine de tşkler

tolga64

Üye
arkadaşlar ben bunu yükledim çok güzel bir program.msn'de kablosuz kamera olarak kullanabiliyosunuz ama kötü olan yanıysa 3 günlük deneme sürümü olması.paralı yani

seyitonbasi

seyitonbasi

Üye
    Konu Sahibi
Xp dosyasını göremedim ben.. içinde vista ve win 7 dosyaları var sadece.!

İçindeki vista ve win7 xpdede çalışıyor;)

kardeş bunun nasıl çalışacağını yükleme şeklini anlatsaydın daha süper olurdu yine de tşkler

1. Dosyadaki mobiola_webcam_.exe yi kurun.
2.Daha sonra patchı uygulayın.
3.
mobiola_webcam_.sis dosyasını telefonunuza kurun.
4.Bilgisayara programınızı açın ve cep telefonunuzun uygulamalar menüsüne girerek programı çalıştırın..
5.Bilgisayar programı üzerinden nerden bağlantı yapacağınızı seçerek görüntüyü o yönde alabilirsiniz..

arkadaşlar ben bunu yükledim çok güzel bir program.msn'de kablosuz kamera olarak kullanabiliyosunuz ama kötü olan yanıysa 3 günlük deneme sürümü olması.paralı yani

Patch uygularsan ve indirdiğin dosyadakı sis uzantılı uygulamayı telefona kurarsan öyle bi problem olmaz:nono:

bogactarkan

Üye
Dısconncet yazıyor,usb uzerınden baglanmaya calısıyorum,programı kurdum ama xp yada baska sey yoktu sadece exe dosyası patch dosyası vardı,cebe de kurdum ama usb yı secınce not ready yazıyor wıfı da ready yazıyhor yıne olmuyor acıklama yaparasanız sevınırım

ult_raslan58

Üye
sorunsuz çalışıyor teşekkrler

protrojen

Üye
Harika bir program teşekkürler, ayrıca sorunsuz çalışıyor...

sado826

sado826

Üye
Patch uygularsan ve indirdiğin dosyadakı sis uzantılı uygulamayı telefona kurarsan öyle bi problem olmaz:nono:[/QUOTE]
onu kurdugun zaman güncelleştirme hatası verior :S

--------------- Ekleme ---------------

İçindeki vista ve win7 xpdede çalışıyor;)

1. Dosyadaki mobiola_webcam_.exe yi kurun.
2.Daha sonra patchı uygulayın.
3.
mobiola_webcam_.sis dosyasını telefonunuza kurun.
4.Bilgisayara programınızı açın ve cep telefonunuzun uygulamalar menüsüne girerek programı çalıştırın..
5.Bilgisayar programı üzerinden nerden bağlantı yapacağınızı seçerek görüntüyü o yönde alabilirsiniz..

Patch uygularsan ve indirdiğin dosyadakı sis uzantılı uygulamayı telefona kurarsan öyle bi problem olmaz:nono:
onu kurdugun zaman güncelleştirme hatası verior :S

iynen

Üye
e63 de sertifika hatası veriyor...yokmu uyumlusu? tşkler

muratvemine

muratvemine

Üye
emeğe saygı inşlah çalışır

futbol123

futbol123

Üye
tşk

tursuu

Üye
saol

manush

manush

Üye
evet zaman zaman kullaniyorum gayet guzel ve sorunsuz calisiyor, hatta msn de on ve arka kamera gecisini yaparak kullanmakta bazen gayet guzel sonuclar veriyor, tavsiye ederim

hiprayim

hiprayim

Üye
Süpersin. Diğer programların hepsinden güzel.

FeNerLi000

Üye
kablo ile baglanmıyo

rafi1994

rafi1994

Üye
Çok güzel artık heryeri gözetliyebilcem Gerçketen çok çok teşekkürler çok süper paylaşım olmuş örneğin bir yerin hem arka hemde önüün görmek istiyorsanız telinizi sabit bir yere dik konumda koyun ve çaıştırın programdan (bilgisayardaki9 CAM1 ve Cam 2 iyi seçerek gözetlemenizi yapın çok güzel olmuş tekrar teşekkürler

a8_to

a8_to

Üye
cok tesekkur ederim... sorunsuz calısıyo.. görüntü cok net.. programı açması biraz uğrastırdı ama canawar gibi su an :)

kopik54

kopik54

Üye
çok makbule geçti, teşk. :)

Üst Alt