Fring 3.40 son, Online Bedava konuşma / Skype, Msn ,Icq vs.. Detaylı Anlatım

Sponsorlu Bağlantılar

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Fring 3.40 son, Online Bedava konuşma / Skype, Msn ,Icq vs.. Detaylı Anlatım

....................Telefonunuzun internet bağlantısını kullanarak, arkadaşlarnız ile Skype ®, MSN ® Messenger, Google Talk ™, ICQ, SIP, Twitter, Yahoo! ™ ve AIM ® dahil olmak üzere tüm favori sosyal ağlar üzerinde iletişim kurabilir, online konuşabilirsiniz. Müzik için Last.fm, Facebook'ta ne olup olmadığını kontrol etmek için ve Gmail ™ lerinize bakmak için harika bir uygulama.

...................Arkadaşlar bu yugulamanın forumda çok versiyonları verilmiş ama hep yarım eksik olarak ben özellikle böle bir sayfa hazırlayıp maxicep'in ve aNLnin farkını göstermek istedim.

...................Uygulama yukarıdaki sosyal chat programları ile iletişim saglayabiliyorsunuz. Örnegin biliyorsunuzki skype'ta görüşmeli arama yapamıyoduk veya diger sosyal aglarda, işte bu program o derdi sonlandırıyor. Konuşma , mesajlaşma, müzik dinleme, dosya tarasfer etme gibi bir çok multimedya özelliği içinde barındırmaktadır.

...................Ben bu uygulamyı N95 te kurdum ve wi-fi ile denedim çok süper bir program oldugunu anladım, ses kalitesi iyi bazen seste 1 saniye gibi bir gecikme oluyor oda normal tabiki.wi-fi hızı ve adsl hızına göre dosya transferide gayet iyi.Tabi kalkıp bir vieo gönderme kalktıgınızda baya bir beklemeniz gerekecek.Bunun dışında asıl konuşma içiçn çok uygun bedavaya görüşme yapabilirsiniz.

.....................Aşagıda programın versiyonlarına göre yüklemelerini ekledim.Yüklerken 2 ayrı dosya birde yükleme yapar.Yani önce programı yükler daha sonra analiz eder eger voip destegi yüklü deilse onuda yüklüyor.Yani size bişey bırakmıyor.Eger yükleme dosyası içinde sizin telefonunuza uygun olan yok ise
buraya tıklayarak uygun olan programı yükleyebilirsiniz.

.......................Yüklendikten sonra fring'e üye olmanız gerekiyor.Üye olmadan program açılmıyor.Üye olduktan sonra ör:skype için skype adınızı ve şiftrenizi girip skype agını telefona yüklüyor aynı şey diger aglar içinde geçerli.Daha sonrası istediginiz görüşme agına girip arkadaşlarınızla çok rahat bir şeklde ister yazılı ister , konuşarak chat yapabiliyorsunuz.

Yukarıda görülen tüm chat programlarını destekler.

Uygulama internet kullnadıgı için wi-fi ile baglanmayacksanız biraz ücret konusunda sıkıntı çekebilirisniz.Ama Yaklaşık data kullanım tablosunu aşagıda verdim oda sizi aydınlatmada yardımcı olacaktır.
60 dk lık bir konuşmada yaklaşık 7,99mb bir kullanım gerçekleştiriyor.Buda normale göre baya iyi, yani düşük bir kullanım.

Örnek videosu:

Yükleme Dosyaları Hakkında Bİlgi:

9.1....N80 vs
9.2....N95,N76 vs
9.3....N96,N79 vs
9.4....N97,5800 vs
Sİzin telefonunuza uygun dosaya yok ise tıklayın

Arkadaşlar alıntı filan deildir Hepsi Alın teri.Tüm resimleri tek tek yükledim, sizin için programları upload yaptım bu sayfa için 1 saat ugraş verdim.
Hepsi size güzel bir konu saglamak için.Sizde lütfen buna karşı duyarsız kalmayın ve Lütfen Teşekkür Et butonuna tıklayın.

Teşekkür Butonuna tıkladıgınız İçin Minnettarım...

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: kirazz28, hakan198646, mrpro ve 106 diğerleri

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Eline sağlık

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
emeğine sağlık anıl kardeşim.sağolasın

zibidi39

zibidi39

Üye
ellerıne saglık kanka ugrasmıssın bellı

emre-4444

emre-4444

Üye
Eline sağlık kardeş bu aramaları nasıl yapıyoruz biraz daha bilgi versen iyi olur karşıda ki cepte olması şartmı görüşmek icin

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ellerıne saglık kanka ugrasmıssın bellı
saolasın kankacım;)
Eline sağlık kardeş bu aramaları nasıl yapıyoruz biraz daha bilgi versen iyi olur karşıda ki cepte olması şartmı görüşmek icin
Teleofondada ola olur pcdede olsa olur.
Mesala sen msni açtın bende cepten bu peogram sayesinde msne girdim beraber çok rahat bir şekilde konuşabiliriz.Sende cepten girip bende cepten girip yine konuşabilriz.Makat bu program sayesinde bir çok chat prosu ile konuşma;)
Başak yardımcı olabilicegim bişey varsa yazabilrsin.

siego and bp

siego and bp

Üye
emeğine sağlık

xpeople

xpeople

Üye
öncelikle emeğine sağlık teşekkürler,proyu yükledim güzel bişeye benziyor,bu programla msn'de sesli görüşebiliyoruz heralde ama pc den sesli arama dediğimde uyumlu değil uyarısı alıyorum,telefondan sesli arama yapmak istediğimde ''call terminated'' uyarısı veriyor ve geri düşüyor.ne yapmam gerek?(tel:n79.3.rd)

ЯReiS

ЯReiS

Üye
öncelikle emeğine sağlık teşekkürler,proyu yükledim güzel bişeye benziyor,bu programla msn'de sesli görüşebiliyoruz heralde ama pc den sesli arama dediğimde uyumlu değil uyarısı alıyorum,telefondan sesli arama yapmak istediğimde ''call terminated'' uyarısı veriyor ve geri düşüyor.ne yapmam gerek?(tel:n79.3.rd)

Ayni sorun bendede (N96) var..cok arastirdim ama bir sey bulamadim..bir kac ay once ilk kurdugum zaman guzel kullanmistim sesli arama dahil..sonra telefonu guncelledim ve sizin dediginiz sorun basladi..

basri55

Üye
emeğine saglık kardes

haciorhan

haciorhan

Üye
Ayni sorun bendede (N96) var..cok arastirdim ama bir sey bulamadim..bir kac ay once ilk kurdugum zaman guzel kullanmistim sesli arama dahil..sonra telefonu guncelledim ve sizin dediginiz sorun basladi..

Arkadaşlar bunun çözümünü buldum ben pc nizdeki msn programı düşük versiyon olmalı yoksa sesli görüşemezsiniz. yani mesela windows live messenger 8.5 gibi versiyonlar olabilir.

Saygılar.....

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

Arkadaşlar bunun çözümünü buldum ben pc nizdeki msn programı düşük versiyon olmalı yoksa sesli görüşemezsiniz. yani mesela windows live messenger 8.5 gibi versiyonlar olabilir.

Saygılar.....

Arkadaşlar bendeki msn 8,5, skype 4,0 kullnıyorum ikisindende çok net görüşüyorum işte buda ispatı sizde niçin öle uyarı verdgini anlayabilmiş degilim.
Görüşme yaparken çektigim bir foto

soonnefes

Üye
bendede n79 var konusmak icin skaype mi yapacagız msn olmuyorsa ?

prenscin

prenscin

Üye
bende bu programı kulanıyorum özellikle wifi özelliğinin olması süper cafede bedava msn deki arkadasımla konusabiliyorum paylaşım için ayrıca teşekkürler...:oke:

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bendede n79 var konusmak icin skaype mi yapacagız msn olmuyorsa ?
msnbazen oluyor bazen olmuyor benim makinadaki msnde oluyor, ama başka bir arkadaşımın msninde (oda 8,5) olmuyor,anlamadım.
Ben genelde konuşma için herzaman skype kullnırım aşırı net ve hiç sıkıntı çekmem.
Tercih sizin.;)
Ama şuanda arştırıyorum niçin olmadıgını:hmmm

ЯReiS

ЯReiS

Üye
emegin icin cok tesekkur ediyorum..evet dedigin gibi skype da sorun yok arayabiliyosun..ama msn (surumu ne olursa olsun diyorum cunku denedim 8.5 ve 9.0) olmuyor hep ayni call terminated (arama sona erdirildi) diye hata veriyo ama ben kendim 2 ay kadar kullanmistim bunu anlamiyorum..acaba sebeke yani iperator dicem ama internet uzerinden baglaniyoruz anlayamadim..bende arastiryorum bir sey bulursam yazacam..

haqqus

haqqus

Üye
ben eski surumun Turkçesini kullanıyorum sen bu versiyonun turkçesini yap o zaman + REP

merty24

merty24

Üye
saol

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
emegin icin cok tesekkur ediyorum..evet dedigin gibi skype da sorun yok arayabiliyosun..ama msn (surumu ne olursa olsun diyorum cunku denedim 8.5 ve 9.0) olmuyor hep ayni call terminated (arama sona erdirildi) diye hata veriyo ama ben kendim 2 ay kadar kullanmistim bunu anlamiyorum..acaba sebeke yani iperator dicem ama internet uzerinden baglaniyoruz anlayamadim..bende arastiryorum bir sey bulursam yazacam..
teşekkürler sevinirim:oke:
ben eski surumun Turkçesini kullanıyorum sen bu versiyonun turkçesini yap o zaman + REP
ben Türkçeleştirme yapmıyorum arkadaşım her şeyin orjinali daha iyidir.Teşekkür vermek sana kalmış.Yorum için teşekkürler
sende saol

Üst Alt