FExplorer Pro Türkçe v2.00

Sponsorlu Bağlantılar

Favorite

Favorite

Üye
    Konu Sahibi
FExplorer Pro Türkçe v2.00
Arkadaşlar FExplorer X-Plore gibi bildiğimiz dosya yöneticisi programla dosya gizleme salt okunur (silinmez dosya yapma) gibi özellikleri var daha rahat kullanabilmek için programı türkçeleştirdim güle güle kullanın. İMZASIZ!!!

Lütfen bir teşekkür edip paylaşıma destek verin

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: nokia6600., biltek, tayren ve 226 diğerleri

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Eline sağlık. :oke:

Silinen Üye 476002

Silinen Üye 476002

Kapalı Hesap
Mahmut kardeş indirmeden bi sorayım dedim X-plore 1.30 u kaldırıp bunu yukluycem de bu tam sürümü mü deneme sürümü mü.....

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
sağolasın mahmut kardeşim teşekkürler

paşabahçe

Üye
paylaşımın için teşekkur ederiz

Favorite

Favorite

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim arkadaşlar program tam sürüm ve türkçedir.

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
sağolasın mahmut iyi çalışıyor.Yalnız mahmut kardeşim tamamen Türkçeleşmemiş yerleri var.Acaba orayla oynamamı yapılamadı yoksa çevirme yapıldıgı zaman hatayla mı karşılaştın?:)

Favorite

Favorite

Üye
    Konu Sahibi
sağolasın mahmut iyi çalışıyor.Yalnız mahmut kardeşim tamamen Türkçeleşmemiş yerleri var.Acaba orayla oynamamı yapılamadı yoksa çevirme yapıldıgı zaman hatayla mı karşılaştın?:)

Yok çeviri programı net çevirmedi bende pek üstüne düşmedim 6-7 kelime eksik çeviri ama çok iyi bir dosya yönetici olsaydı %100 türkçe yapardım ama bu ona çok bile. Sağol yorum için.

blackdream666

Üye
kardes ben bunu yukleyemedm tele..guvenilmeyen saglayıcıdan alınan korumalı programlar yuklenemez diyor..nasıl düzelir bu??

fazo

fazo

Üye
eline sağlık

murat1148

Üye
teşekkürler...

--------------- Ekleme ---------------

Kurulum sırasında "güvenılmeyen bir saglayıcıdan alınan uygulama yüklenemez" diye bir uyarı alıyorum ne yapmalıyım?

burak0708

Üye
teşekkürler...

Kurulum sırasında "güvenılmeyen bir saglayıcıdan alınan uygulama yüklenemez" diye bir uyarı alıyorum ne yapmalıyım?
Uygulama unsigned yani imzasız,sertifikalandırıp yüklersen uyarı almazsın :oke:

murat1148

Üye
Uygulama unsigned yani imzasız,sertifikalandırıp yüklersen uyarı almazsın :oke:
Teşekkürler, nasıl sertifikalandırcagımı yazarmısınız...

sertifikalandırma işlemlerini araştırma yapıp buldum, tekrar teşekkürler..

mavibager

mavibager

Üye
xpore memnunum fakat denicem fazlası göz cıkarmaz bakarsın lazım olur teşekürler eline saglık

jackalx_06

jackalx_06

Üye
türkçe olması güzel , teşekkürler.

PRHACKX

PRHACKX

Üye
Paylaşımın için sağol...:oke:

aryscat

aryscat

Üye
Birçok konuda yetersiz bir yönetici. Yinede sorunsuz ve kısmen Türkçe olması güzel olmuş. Bakalım ileri sürümleri nasıl olacak...

blackdream666

Üye
nasıl sertifikalancaını anlatırmısn..benim tel hackli olduğu halde yinede aynı seyi diyor..bunun sertifikalanma seklini bilmişrum yardımcı olursan sevinirm..

Esendağlı

Esendağlı

Üye
nasıl sertifikalancaını anlatırmısn..benim tel hackli olduğu halde yinede aynı seyi diyor..bunun sertifikalanma seklini bilmişrum yardımcı olursan sevinirm..
RomPatcherden installserver i aktif edersen yüklenir

Üst Alt