Panda Manda - Sensör Oyunu

Sponsorlu Bağlantılar

silop_kms

silop_kms

Üye
    Konu Sahibi
Panda Manda - Sensör Oyunu

sensör oyunu seven arkadaşlara iyi eğlenceler...:oke:

not:oyunun register kodu:12345

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: alperrrr34, balyoz61, cem tuna ve 15 diğerleri

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Sensör oyunu sevmiyorum ancak grafikler süper.

yolgezer88

Üye
sanırım n79 a uygun değil ama çalışıyo ama emin misin sensör oyunu olduğuna sadece tuşlarla oynayabldim n79 da

--------------- Ekleme ---------------

The most revolutionary and funny game!

Follow the adventures of PandaManda, our big hero, trapped in a dangerous world, in the search of an exit to his home.

And if you owns a Nokia N95, you can play the game without keys! Only rotating your mobile phone!

Also, the game includes a lot of features as:

Level Editor:
You can make your own levels to play them, and the better... share them with other players around the word!

Online Ranking:
Are you the best playing PandaManda? See the online ranking, and try be the number one!

Online Community:
Making your own levels are funny, but the really interesting thing is share them with other players. Make a good map and see what think the community about it!

sitesindeki bilgi doğrultusunda oyunu N95 sahibi olanlar sensörle oynayabilmekte , sanırım n79 a n95 plugin i yüklenirse belki oynana bilir sensörle

uA_abdül

uA_abdül

Üye
tşk

sogutenes

Üye
****** yanlış galiba ben de olmadı

kod yanlış galiba

KiDMaN

Üye
Oyunun Crac k ini Koymamışsın Kod 12345 Diyorsun :@ :@ Bizi Kandırıyorsun Oyunu C racklemeden Sifre Nasıl 12345 Olsun Oyun Yapımcıları Safmı ? Şimdi Git Oyunun Crac k ini Bul Getir Ve Unsingned Bunuda Belirt Bilip Bilmeden Paylaşım Yapma :@ :@ :@

defected

defected

Üye
sensör oyunu değil tuşlarla oynanıyor bilginiz olsun

yolgezer88

Üye
Oyunun Crac k ini Koymamışsın Kod 12345 Diyorsun :@ :@ Bizi Kandırıyorsun Oyunu C racklemeden Sifre Nasıl 12345 Olsun Oyun Yapımcıları Safmı ? Şimdi Git Oyunun Crac k ini Bul Getir Ve Unsingned Bunuda Belirt Bilip Bilmeden Paylaşım Yapma :@ :@ :@

arkadaşım harbiden çok dikkatesizsin oyunun ***** i içinde zaten ilk önce oyunu sertifikala kur sonra ***** i de sertifikala kur sonra kodu gir bende burdan çektim oynuyorum zaten dosyanın üstünde eşşek kadar Unsingned yazıyo bence sen bilip bilmeden yorum yapma güzel arkaşım:bann:

silop_kms

silop_kms

Üye
    Konu Sahibi

hop ba! arkadaşım ilk önce bir emeğine sağlık deseydin...
arkadaş haklı istersen bilip bilmeden yorum yapma iyi oku!
.......................................................................
oyun sensör oyunu fakat bazı modellerde tuşla çalışabilir emin değilim...:yuru

arkadaşım harbiden çok dikkatesizsin oyunun i içinde zaten ilk önce oyunu sertifikala kur sonra i de sertifikala kur sonra kodu gir bende burdan çektim oynuyorum zaten dosyanın üstünde eşşek kadar Unsingned yazıyo bence sen bilip bilmeden yorum yapma güzel arkaşım:bann:
sanada teşekkür ederim arkadaşım açıklama için...

muh58

muh58

Üye
teşekkürler. sensör oyunlarını severim daha bir değişik geliyor :))

komando233

komando233

Üye
tşkrlr

jackalx_06

jackalx_06

Üye
n85 te olmadı ama yinede eline sağlık.

silop_kms

silop_kms

Üye
    Konu Sahibi
bişey değil ne demek...:oke:

bulentba

bulentba

Üye
saol

devilmy

devilmy

Üye
eline sağlık n95 çok güzel çalışıyor tuş kullanmadan telefonu sağa sola eğerek oynuyorum şahane bir sey

silop_kms

silop_kms

Üye
    Konu Sahibi
eline sağlık n95 çok güzel çalışıyor tuş kullanmadan telefonu sağa sola eğerek oynuyorum şahane bir sey
bişey değil ne demek bak buna sevindim işte zaten oyun sensör oyunu...:oke:

zgrzncn5

zgrzncn5

Üye
telefonum açmıyor signed yaptım telefonuma yükledim crakide için eattım fakat programı açmaya çalıştığımda telefon donuyor(bu arada telefonum N97) ama yinedne saol

xxkerimxx

Üye
bn actm oyunu kod istiyor yazıyorum 12345 die ama ınvalid unlock code diyor

haltie

haltie

Üye
eline sağlık:oke:

time_shift

time_shift

Üye
kod hatalı diyor.. :off:

Üst Alt