"Handwave" s60v5 Mobil cihazınızı uzaktan el hareketlerinizle kontrol edin.

Sponsorlu Bağlantılar

oguzkagan11

oguzkagan11

Üye
    Konu Sahibi
"Handwave" s60v5 Mobil cihazınızı uzaktan el hareketlerinizle kontrol edin.
Mobil cihazlar artık bir sihirbaz edasında gelişimlerini sürdürüyor. Tabi yaptıkları işlerin mantıklı açıklamaları mevcut.

Handwave de son derece keyifli bir uygulama. Symbian cihazınızı uzaktan kontrol etmenizi sağlıyor. Tek bir el hareketiyle değişen şarkılar, slayt gösterileri sunmak istiyorsanız program sizi fazlasıyla memnun edecektir.

Uygulama bu işlemler için ön kamerayı kullanarak yön tuşlarının vazifesini yerine getirme amacı güdüyor. Zaten videoda herşey açık ve net bir şekilde görülüyor.

Program ikinci beta olsa da son derece başarılı. İk betadaki hataların tamamı giderilmiş neredeyse hiç hatasız çalışıyor.
Uygulama zoom özelliği, hassas algı, yatay ekran desteği özellikleriyle de göz dolduruyor.

NOT: Program tüm s60 3 sürüm cihazlar ve 5. sürüm dokunmatik ekran cihazlarla sorunsuz çalışıyor.N73'te denenmiştir.

Program unsigned önce imzalayın sonra telefona yükleyin

VİDEOSUNU İZLEYİN SONRA KARAR VERİN.

Program unsigned dir.Ama bunu ^^Secman^^ programıyla yenebilirsiniz.(Forumda mevcut bulunca yorumları okuyun orda anlatılıyo)

Ben kullanıyorum şarkılarda telefonu sallayınca şarkı değişiyor.Bu çok güzel.Menü ve resimlerde de geçerli.Videoyu izlerseniz çalıştığını görürsünüz.

Forumda bu konu vardı ama içeriği bulamadım.Onun için paylaşan arkadaşlardan özür dilerim.
Bir TEŞEKKÜRÜ ÇOK GÖRMEYİN.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: amuru, ka2000dir, sairsirin ve 283 diğerleri

bild

bild

Üye
hemen deniyorum teşekkürler

dıtdıt

dıtdıt

Üye
sen muhteşemsin tabi program da

aybek1453

Üye
Çok sağolkardeşim.Ellerine,emeğine sağlık.

oguzkagan11

oguzkagan11

Üye
    Konu Sahibi

intouched

Üye
5800 V30 Da Calismiyor ...
Sertifikalandirdim Gene Calismiyor
Acaba Phyton destekli mi ki? belki ondan kurmuyodur

satu27

Üye
yükledim nasıl çalışacağını bilmiyorum yardım edin lütfen!!!!!!

oguzkagan11

oguzkagan11

Üye
    Konu Sahibi

KINIKs

Üye
ilginç ama gereksiz bir program. bir çok programda olduğu gibi

ronin887

Üye
:( n 97 sertifika hatası veriyo araçta kullanıma çok uygun pi program aslında bi el haraketiyle kolayca sarşı değiştirilebilir hevesim kursağımda kaldı

tşkkrlr

oguzkagan11

oguzkagan11

Üye
    Konu Sahibi
ilginç ama gereksiz bir program. bir çok programda olduğu gibi

arkadaşım sana gereksiz gelebilir ama gerekli olan veya böyle kullanmasını seven arkadaşlar vardır

:( n 97 sertifika hatası veriyo araçta kullanıma çok uygun pi program aslında bi el haraketiyle kolayca sarşı değiştirilebilir hevesim kursağımda kaldı

tşkkrlr

arkadşım secmanla denedin mi denemediysen dene çünkü öbür türlü kullanamazsın :)

kntarmali

Üye
eline saglik

oguzkagan11

oguzkagan11

Üye
    Konu Sahibi
saol :=)

ishak12

ishak12

Üye
süpersin kardeeeeeeeeeeeşşş.Ben de bunu hayal ediyordum iştee beeeee!!!!!!!!çok sağol....

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar sertifika için http://www.maxicep.com/symbian-v9-4...unu-kendi-sertifikanizi-olusturma-197573.html forumundakileri aynen uygulayın.Ben denedim ve sertifikamı aldım ve de her türlü programı sertifikalıyorum,kullanıyorum.Şu an hiçbir problemim yok.Yapacağınız sadece söylenenleri aynen uygulamak..

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar sertifika için http://www.maxicep.com/symbian-v9-4...unu-kendi-sertifikanizi-olusturma-197573.html forumundakileri aynen uygulayın.Ben denedim ve sertifikamı aldım ve de her türlü programı sertifikalıyorum,kullanıyorum.Şu an hiçbir problemim yok.Yapacağınız sadece söylenenleri aynen uygulamak ve sonucu görmek.Herkese kolay gelsin...

oguzkagan11

oguzkagan11

Üye
    Konu Sahibi
işine yaradıysa bende sevindim :)

conq

Üye
elleren sağlık kardeş

oguzkagan11

oguzkagan11

Üye
    Konu Sahibi