HP 514 WM 6.1 Professional TR V 2.0 Final

Sponsorlu Bağlantılar

trtrtr123

Üye
    Konu Sahibi
HP 514 WM 6.1 Professional TR V 2.0 Final
HP 514 kullanan arkadaşların ilgisini çekicektir

WM 6.1 Professional TR V 2.0 Final sürümünü buldum
:oke:

• Beğen
Tepkiler: madmad502, dj_YeNeR, ilye ve 6 diğerleri

karazafer_

karazafer_

Üye
nasıl yükleniyoo kardeşim

--------------- Ekleme ---------------

dostum denedim ufak tefek hatalar çok .. ama arayüzünü güzel yapmışlar.sorunlar yazılımsal olarak

cankan01987

Üye
nasıy yüklenecek

sofarsogood

sofarsogood

Üye
benq e72 ye olurmu

kmlerg

kmlerg

Üye
Nasıl yüklenecek diye soran arkadaşlar sadece buraya mesaj yazmış olmak için mesaj yazmayın. eğer yazacaksanız da paylaşımcı arkadaşa teşekkürlerinizi yazın programı indirip rar dan çıkarınca zaten nasıl kurulacağı içinde yazıyor. daha programı indirmeden veya indirilen paketi açmadan sorular sormayın. programı indirip indirilen paketi açtığınızda bir sorununuz olursa zaten buradaki arkadaşlar sizlere yardımcı olacaklardır.

--------------- Ekleme ---------------

benq e72 ye olurmu

Arkadaşım konu başlığını okursan HP 514 yazıyor. Hp kullanmadığım için tam bilmiyorum ancak bu bir rom ve başka markaların romları farklı cihazlarda kullanılamaz.

mehdix

Üye
arkadasım ben kurdum fakat aygıt kilidi istiyor aygıt kilidi ne?:aman2:

mehdix

Üye
arkadasım sorunu hala halledemedim acilen bi cevap versen 2 gundur telefonu kullanamayırum.herhangi bi şifre falan ne varsa sole

uluirmakli

Üye
arkadasım kurdum ama aygıt kilidi istiyor kilidi nasıl çözerim yardım

karazafer_

karazafer_

Üye
ben yükledim aygıt kilidi istemiyo. tuş kilidinden bahsediyorsanız standart nokia lar gibi başlat tuşu sonra * bukadar

sances_1919

Üye
[tsk ederım saolun

login61

Üye
kilidi çözemezsiniz

nedeni çünkü w.m 5.0 varken sifreniz vardı kaldırmadınız sifre kaldı ve oraya sifre yerine karısık rakamlar sallanır ve onu kırmaznız çok zor tekrar format atınız.sifre olmasın...

Ahmetbolat

Ahmetbolat

Üye
arkadaşlar ben ipaq 514 wm6 standart kullanıyorum arada ne gibi farklar var anlatırmısınız rice etsem ve birşey daha benim telefonun kamerası aklına esince devre dışı kalıyor aklına esınce duzeliyor:s bu konuda bilgisi olan varsa yardım edebilirmi bu arada format attım telefona hala aynı ?????

futbol123

futbol123

Üye
sağolasın

karazafer_

karazafer_

Üye
arkadaşlar denemeye değmezz ben denedim 6.1 deyil sadece 6.0 programlar yüklenmis startup resmi değiştirilmiş...

sances_22

Üye
tsk ederim

compton79

Üye
aygıt kilidi istiyorsa 2 gün boyuncada telefonu kullanamıyorsa aynen şöyle yap telefonun bataryasını çıkar daha sonra geri tak kırmızı power tuşuyla beraber 4 joystik arasındaki orta tuşa aynı anda ikisinede bas ve bir siyah ekran gelecek onu onaylarsan telefona format atmış olursun cihaz ilk günkü haline döner (müziklerin felan silinmez)

muratenesemre

Üye
cab yokmu

hajkan

Üye
indirmeye başladım , emek verip paylastıgın ıcın gonulden TEŞEKKÜRLER,,
BİRİ ŞİFRE FELAN SORMUS .. BIRAZ ONA KAFAM TAKILDI BAKALIM HAYIRLISI..

mca

Üye
teşekkürler güzel bir paylaşım.....

timuoz

Üye
Arkadaşım eline sağlık güzel bir program ve çalışma olmuş.Ben bu programı ipaq 510 a kurdum güzel çalıştı.Ama iş cep i kuramıyorum err 28 hata mesajı veriyor.Bu sorunumu nasıl çözebilirim bana yardımcı olursan sevinirim.

Üst Alt