iPhone 3G 3.1'ten 3.0'a Downgrade..Resimli Anlatım

Sponsorlu Bağlantılar

kill4youfenerbahçe

kill4youfenerbahçe

Üye
    Konu Sahibi
iPhone 3G 3.1'ten 3.0'a Downgrade..Resimli Anlatım
1. Önce iTunes 8.2 & Açın ve iPhone 3GS'i Bilgisayara Bağlayın.

2. iPhone'u DFU Moda Alın

- Home + Power On Tuşuna 10 Saniye Basın

- Power'ı Bırakın ve Home Tuşuna Basmaya Devam Edin Taki iTunes Uyarana Kadar

3.iTunes 8.2. Aşağıdaki Resim Gözüktüğünde "OK" Basın

4. Şimdi SHIFT Tuşu İle Birlikte Restore'a Basın.

5. Original iPhone 3GS 3.0 Firmware Şeçin.

6. Restore'a Tıklayın.

7. “Unknown error occurred (1015)” will be displayed. Hatasını Alacaksınız ve OK'e Basın.

8. Hiç Panik Yapmanıza Gerek Yok Asıl İşlem Şimdi Başlıyor.

9.
Veya İndirin.

10. iRecovery Programını Masaüstüne Çıkarın.

11. Mac'te Terminal'e veya Windows'ta Komut İşlemcisine Gidin Ve Aşağıdaki Komutları Yazın.

cd Desktop

iRecovery -s

12. Recovery Mode'da Aşağıdaki Yazıları Göreceksiniz ve Aşağıdaki Komutu Yazın.

Fsboot

13. Bu İşlemlerden Sonra iPhone Restart Atıcak Ve Yanlız Acil Aramaları Kullanabileceksiniz. Sonra Yeniden Aktif Etmeniz Gerekecektir.

14. Bu İşlemlerden Sonra iPhone'a 3.0 Firmware'i Yükleyebilirsiniz.

Not: Sadece 3G'te Denemiştir. 3Gs te çalışmaz...

fathinn

Üye
hocam bu programı ındırıyorum ancak kurulmuyor masa ustunde bırturlu açamadım exe.açınca başka bırseı yukluyor anında wıreless'i koparıyor asıl anlamadıgım program kurulduğunda masa ustunde ıkonu çıkmıyor bırde benım el 3.0.1 bunu 3.0 a çekersem jealbreak yapabılırmıyım çunku ıtunesta restore yapmak ıçın once update ıstıyor yardımcı olabılırmısın rıca etsem.

kill4youfenerbahçe

kill4youfenerbahçe

Üye
    Konu Sahibi
İtunes mu kurulmuyor anlamadım ki senin itunes ile işin var eger kurulmuyor ve bağlantı sürekli kopuyor ise sana tavsiyem bilgisayarına format at çünkü virüs olduğu zaman bu işlem yapılmıyor yada anti virüs programını kapat.3.0.1 neden 3.0 çekeceksin 3.0 şarj sorunu var itunes update istemesi ile jb yapman arasında bir bağlantı yok.

Symbiont

Üye
Abi Nedir bu jailbreak Hayranlığı Ben Şahsen Aldığıım günkü Gibi Sadece Updatelerini Yaparak kullanıyorum
Bitane Atmosfer Oyunum oda Yetiyor N97 Bence Daha İyi

kill4youfenerbahçe

kill4youfenerbahçe

Üye
    Konu Sahibi
Abi Nedir bu jailbreak Hayranlığı Ben Şahsen Aldığıım günkü Gibi Sadece Updatelerini Yaparak kullanıyorum

:kop::kop::kop::kop:
JB YAPMIYORSUN VE SADECE ATMOSFER OYNU OYNUYORSUN SONRA SONRA KALKMIŞ N97 DAHA İYİ DİYORSUN HİÇ GÜLECEĞİM YOKTU İNAN Kİ ŞAKACI ŞEY SENİ...

Ugurr31

Üye
libsub-win32-filter-bin-0.1.12.1 yazan program yükledim, test program açıldı, o programa da komut yazamıyorum. iRecovery programını açmaya çalışıyorum açılırken tekrar kapanıyor. Neyi yanlış yapıyorum acaba (bu arada güvenlik duvarı v.s. kapattım)..

atakax

atakax

Üye
N97 dahamı iyi :D:D:D valla kırıldım gülmekten burda :D:D:D nokia ve apple karsilastirilamaZ bile :D:D

Symbiont

Üye
diyelim JB yaparken çip aşırı yüklemeden yandı gitii 1900 tl çöpe gitti N97 de İstedeğim her işi görüyorum
ASIL APPLE NOKIA NIN YANINA GELEMEZ BİR KERE
SYMBİAN OS KULLANAN KİM
DÜNYADA Kİ EN GELİŞTİRİLEBİLİR SİSTEM KİMİN
KİM DÜNYA CEP TELEFONU PAZARINA HAKİM
HADE LEN BUNA CEVAP VER

Ugurr31

Üye
3.0 yükleyip 1.mesajda yazılanları yapmaya çalışırken ne olduysa bilmiyorum cihaz şarj olmaz oldu, açılmasıyla kapanması bir oluyor artık, ne yapmam lazım, yardım lütfen..

kill4youfenerbahçe

kill4youfenerbahçe

Üye
    Konu Sahibi
diyelim JB yaparken çip aşırı yüklemeden yandı gitii 1900 tl çöpe gitti N97 de İstedeğim her işi görüyorum
ASIL APPLE NOKIA NIN YANINA GELEMEZ BİR KERE
SYMBİAN OS KULLANAN KİM
DÜNYADA Kİ EN GELİŞTİRİLEBİLİR SİSTEM KİMİN
KİM DÜNYA CEP TELEFONU PAZARINA HAKİM
HADE LEN BUNA CEVAP VER

Arkadaşım evet tamam haklısın.Hiç bunları tarışacak havam yok valla sen ne dersen o olsun bu kadar basit soruların cevaplarını git 5 yaşında ki çocuğa sor istediğin cevabı sana versin.Pazar hakimlik konusu dersen 2 markayı koy hangisi daha çok satılır sen karar ver Aplle Nokia 1200 gibi ürün üretmediği için tabikide o seğmentin sahibi Nokia ama kendi klasında rakibi yok bunu unutma.Bunu satış adetlerinden haydi haydi anlarsın.

sadikov

Üye
yaw 3.0.1 ile jaten jailbreak yapiliyor,sadece jailbreak yaparken firmware olarak restore 3.0 göstreceksin okadar

hocam bu programı ındırıyorum ancak kurulmuyor masa ustunde bırturlu açamadım exe.açınca başka bırseı yukluyor anında wıreless'i koparıyor asıl anlamadıgım program kurulduğunda masa ustunde ıkonu çıkmıyor bırde benım el 3.0.1 bunu 3.0 a çekersem jealbreak yapabılırmıyım çunku ıtunesta restore yapmak ıçın once update ıstıyor yardımcı olabılırmısın rıca etsem.

rubrico

Üye
arkadaşlar ben bu yöntemi denedim ama yapamadım. ama bu siteden yapınca oluyor. site ingilizce yanlız.resimli anlatım olduğu için zorluk cekmezsiniz umarım.

loveyou1289

Üye
hocam dediklerini yaptım iphone en son reset attı fakat 3.0 firmware yi yüklerken hata veriyo. the iphone could not be restored an unknown error occurred 1015 yazıyo ne yapmam laızm .(

kill4youfenerbahçe

kill4youfenerbahçe

Üye
    Konu Sahibi
hocam dediklerini yaptım iphone en son reset attı fakat 3.0 firmware yi yüklerken hata veriyo. the iphone could not be restored an unknown error occurred 1015 yazıyo ne yapmam laızm .(

windows xp de ben arkadaşımın telefonuna yaptım sorun olmadı ama aynı arkadaş aynı telefonu 3.1 yükseltip kendi bilgisayarında vista da denedi sonuç alamadı.Sana tavsiyem xp de denemen genelde error hataları vista çakışma hatası yada virüs olduğu zamanda verir.

erdem4477

Üye
helallllllllllllllllllllllllllllllll e ıyı laftı :D

loveyou1289

Üye
xp te denedim bende olmadı bi türlü bende telefoncuya götürdüm 3.0 yüklettim :)

sserdem

Üye

:kop: zuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahahahahahahahahahahah n97 iphoneden iyimiş hahahahahahahahahahahhahahahaahha:kop:ölüyom gülmekten biri beni durdursun canıııııım

kngbld

kngbld

Üye
3GS için ne zaman cıkar?

kngbld

kngbld

Üye
2 yıl mı :S

Üst Alt