Vodafone mobil tv sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kaan2222

kaan2222

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone mobil tv sorunu
Arkadaşlar ben 6630 kullanıcısıyım MTV DESTEK yazıp 3636 ya mesaj gönderdiğimde telefonunuz mobil tv yi desteklemektedir.Vodafone live dan izleyebilirsiniz yazıyor.Ancak vodafone live dan mobil tv ye girince telefonunuz desteklememektedir diyor.Bu sorunu nasıl giderebilirim yardım edin arkadaşlar lütfen. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

ilhn6111

ilhn6111

Üye
link hatalı

kaan2222

kaan2222

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar web tarayıcıdan girince bilinmeyen dosya biçimi diyordu ancak bunu çözdüm telefona yüklenilen bazı programlardan yapıyormuş.Sizlere son bir sorum olacak real player a varsayılan erişim noktasını ne seçicez.Birde euro futbol kanalını açınca video klibi oynatılamıyor kısmen oynatma deneniyor yazıyo ses var ama görüntü yok:agla

kaan2222

kaan2222

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar euro futbol çalışıyor ancak diğer kanallar çalışmıyor acaba 3g nin çekmediği yerde bu kanallar çalışırmı .Arkadaşlar bişey daha sorcam MTV AC yazıp 3636 ya gönderiyom ama eksik veya hatalı gönderdiniz diyo.

sedces

sedces

Üye
arkadaşlar euro futbol çalışıyor ancak diğer kanallar çalışmıyor acaba 3g nin çekmediği yerde bu kanallar çalışırmı .Arkadaşlar bişey daha sorcam MTV AC yazıp 3636 ya gönderiyom ama eksik veya hatalı gönderdiniz diyo.

burayı incele güncel haliyle yenilenmiştir.:oke:

http://www.maxicep.com/vodafone/vodafone-mobil-tv-tum-yeni-linkler-h264-mpeg4-ram-url-249033.html

MTV abonelikte sorun var bendede aynı hatayı veriyor ama ben önceden SUPER TV ye abone olmuştum.:pro:

kaan2222

kaan2222

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar sonunda bağlanabildim mobil tv ye:ehe
işte h264 kalitesi

:ehe

Girrffe

Üye
Arkadaşlar web tarayıcıdan girince bilinmeyen dosya biçimi diyordu ancak bunu çözdüm telefona yüklenilen bazı programlardan yapıyormuş.Sizlere son bir sorum olacak real player a varsayılan erişim noktasını ne seçicez.Birde euro futbol kanalını açınca video klibi oynatılamıyor kısmen oynatma deneniyor yazıyo ses var ama görüntü yok:2agla:

aynı hata bendede var.nasıl yaptın?:2agla:

kaan2222

kaan2222

Üye
    Konu Sahibi
real player h264 teknolojisini desteklemiyor bu yüzden kısmen oynatıyor yani görüntü gelmiyor.Bunun tek çözümü core player 1.32 versiyonunu indir ondan bağlan.Eğer ben core player yükleyemem dersen daha düşük kaliteye de razıyım dersen url deki h264 yazısını mpeg4 ile değiştir.

NOT:Eğer core player ın başka versiyonunda rtsp protokollü url leri açmaya çalışırsan uyarı verir ve açmaz.Çünkü core player ın sadece 1.32 versiyonu rtsp protokolünü desteklemektedir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt