Nokia 5800 Yeni Versiyon V 31.0.008 (13 Eylül 2009)

Sponsorlu Bağlantılar

ea1903ea

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5800 Yeni Versiyon V 31.0.008 (13 Eylül 2009)
Arkadaşlar Nokia 5800 için 13 Eylül itibariyle yeni bir güncelleme yayınladı...

Gerekli Olan Product Code'lar bunlar

v31
0587676: Euro2-Turkey Navi
0573741: Euro2 Turkey Black
0559373: Euro2 Turkey BLUE
0559083: Euro2 Turkey RED

En üstteki Navi Product Kodunu kullanabiliriz..Bununla Sınırsız Nokia Maps'a sahip olabiliyormuşuz haberlere göre.

Nemesis Service Suite Programını kurun ,Telefonu Pc Suite modunda bağlayın.Programı açıp sağ üst köşedeki büyüteçe tıklayın.Daha sonra "Phone İnfo" Seçeneğine tıklayın..Sağ tarafta "Product Data Edit" Kısmında alttaki "Read"a tıklayın..Üstteki "Product Code" kısmına Kullanmak istediğiniz Product Kodunu yazıp "Write"a tıklayın 3-5 saniye bekleyip programdan çıkın...

Daha sonra "<a href="http://nds1.nokia.com/files/support/global/phones/software/NokiaSoftwareUpdaterSetup_tr.exe">Nokia Software Updater</a>" Programını açıp Güncellemeyi yapabilirsiniz.Kolay Gelsin :):oke:

• Beğen
Tepkiler: bagu04, Zafer Arslan, 123dilemma123 ve 10 diğerleri

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Bilgi için teşekkürler. :oke:

haciorhan

haciorhan

Üye
Ne gibi değişiklikler var acaba ?? Uygulayan varsa buraya lütfen yazsın...!!!

ea1903ea

Üye
    Konu Sahibi
Yükledim Menü Geçişleri çok hızlanmış,Statik kaydırma özelliği eklenmemiş,Navi Product Koduyla versiyon yükledim Nokia Maps olmamış,Navi Product Koduyla Ana tema değişti Gri ağırlıklı oldu.Ana ekranda kısayollarla ilgili bir değişme yok..Hayal kırıklığı :D

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
gerek yok o zaman...

KINIKs

Üye
şimdi 3.0.11 olarak türkçe yapamıycaz mı telefonu illa 08 mi olmak zorunda. ya benim telefonum eski sürüm 1.1 di sonra nokia update programının ingfilizcesi yüklüydü o şekilde update dedim ancak telefonum ingilizce oldu ve türkçe seçenek yok artık. sonra nokia update programının türkçesini bulup indirdim yine güncelleştirdim. yine ingilizce kaldı telefonum ne olur yardım edin. ben türkçe yapmak istiyorum tekrar

Esendağlı

Esendağlı

Üye
şimdi 3.0.11 olarak türkçe yapamıycaz mı telefonu illa 08 mi olmak zorunda. ya benim telefonum eski sürüm 1.1 di sonra nokia update programının ingfilizcesi yüklüydü o şekilde update dedim ancak telefonum ingilizce oldu ve türkçe seçenek yok artık. sonra nokia update programının türkçesini bulup indirdim yine güncelleştirdim. yine ingilizce kaldı telefonum ne olur yardım edin. ben türkçe yapmak istiyorum tekrar
Arkadaşım belliki senin telefon kvk veya genpa aracılığı ile gelmemiş.onu ancak phoenix veya nemesis programları aracılığı ile kendin yapacan,yada teknik servise götürüp onlar halledecekler.
Bu uygulamaların nasıl yapıldığını aşağıdaki linklerden görebilirsiniz.
Yazılım Güncelleme Sonrası Dili Türkçe Yapmak - Dilin İngilizce Olmasına Çözüm
Nokia Telefonlara Yeni Yazılım Yükleme Dil kodu Problemi Olmadan İstediğin Dili Seç Yükle
Not:bu konuda tecrübeli değilseniz lütfen bir hata sonucunda cihazınızda ciddi sorunlar oluşabileceğini unutmayınız.sorumluluk tamamen size aittir.

KINIKs

Üye
ben telefonu kıbrıstan aldım

ea1903ea

Üye
    Konu Sahibi
escuridao

escuridao

Üye
arkadaşlar birşey sorucam biyerden duydum mesala ben bu güncellemeyi Wlan yoluyla telefondan yaptım ama bu şekilde yapınca bazı şeyler kurulmuyormuş illa software update den yapmak lazımmış tüm eklentileri ile birlikte kurulması için... bende tekrar NSU ile tekrar kurmak istediğimde tekrar kur seçeneği gelmiyor yazılım zaten en güncel halinde sonra tekrar deniyin diyor bunu eskisi gibi tekrar kurmak için tıklayın seçeneği ile yapmak için nasıl yapmalıyım

eses262626

Üye
arkadaşlar birşey sorucam biyerden duydum mesala ben bu güncellemeyi Wlan yoluyla telefondan yaptım ama bu şekilde yapınca bazı şeyler kurulmuyormuş illa software update den yapmak lazımmış tüm eklentileri ile birlikte kurulması için... bende tekrar NSU ile tekrar kurmak istediğimde tekrar kur seçeneği gelmiyor yazılım zaten en güncel halinde sonra tekrar deniyin diyor bunu eskisi gibi tekrar kurmak için tıklayın seçeneği ile yapmak için nasıl yapmalıyım

aynı sorun bendede war :hmmm lütfen yardıııım...

borulce

Üye
ya ben telefondan yükledim versiyonu hiçbi değişiklik olmadı.şimdide bilgisayardan yükelemeye çalışıyorum en son sürüm mevcut gerek yok diyor güncellemeye.nası yeniden yüklicem bi yardımcı olursanız sevinirim heee

borulce

Üye
yahu bi yardımcı olun yawwww

hurdacicem

Üye
Arkadaşlar Nokia 5800 için 13 Eylül itibariyle yeni bir güncelleme yayınladı...

Gerekli Olan Product Code'lar bunlar

v31
0587676: Euro2-Turkey Navi
0573741: Euro2 Turkey Black
0559373: Euro2 Turkey BLUE
0559083: Euro2 Turkey RED

En üstteki Navi Product Kodunu kullanabiliriz..Bununla Sınırsız Nokia Maps'a sahip olabiliyormuşuz haberlere göre.

Nemesis Service Suite Programını kurun ,Telefonu Pc Suite modunda bağlayın.Programı açıp sağ üst köşedeki büyüteçe tıklayın.Daha sonra "Phone İnfo" Seçeneğine tıklayın..Sağ tarafta "Product Data Edit" Kısmında alttaki "Read"a tıklayın..Üstteki "Product Code" kısmına Kullanmak istediğiniz Product Kodunu yazıp "Write"a tıklayın 3-5 saniye bekleyip programdan çıkın...

Daha sonra " " Programını açıp Güncellemeyi yapabilirsiniz.Kolay Gelsin :):oke:

burdaki basamakları tek tek takip et ve product code a yukardaki 4 taneden birisini yaz. o zaman olur. enable tikini koymayıda unutma. code kafadan bişey yazmıcaksın. 4 taneden birisini seçmen gerekli. yüklüyorum su anda oluyor. ayrıca bende teşekkür ederim konu için

pirfena

pirfena

Üye
Nemesis Yaramadi :(

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
tşkler ....

pirfena

pirfena

Üye
Arkadasim Produce Code' unu Oldugu Gibi Boyle mi Yapioz " 0587676: Euro2-Turkey Navi " Yoksa Sadece Su Kismimi " 0587676 " Cunku Hep Hata Veriyor Error .... Veya Ben Programi Dogru Kuramadimmi..! .. Hep Next Dedim Virtual USB yi felan Sectim En Basta Olan OYle Kurdum .. ?

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
Arkadasim Produce Code' unu Oldugu Gibi Boyle mi Yapioz " 0587676: Euro2-Turkey Navi " Yoksa Sadece Su Kismimi " 0587676 " Cunku Hep Hata Veriyor Error .... Veya Ben Programi Dogru Kuramadimmi..! .. Hep Next Dedim Virtual USB yi felan Sectim En Basta Olan OYle Kurdum .. ?
sadece 0587676 bu kodu yazacaksın..

0utbreak

Üye
but turkey navi dediiniz nedir ?? mavi falan war ne alaka ??aralarındaki fark nedir ?

Bosnalı86

Üye
arkadaşlar,1 ay falan daha bekleyin adam akıllı bi güncelleme çıkacaktır,eminim. bu güncelleme ile deişen bişi yok,sadece cihaz daha hızlı we daha stabil çalışır bi duruma geliyo. geçen gün farkettim bu arada ön kameranın yanındaki sensör bu güncellemeden sonra dewre dışı kalmış sanırım,tel görüşmelerinde ekran otomatik olarak kararmıyo. güncellemeden önce böyle bi sorun yoktu,sanırım bi taraftan düzeltmeye çalışırken diğer taraftan arıza yaratıolar :@

Üst Alt