Hüseyin Üzmez Kararı Belli Oldu !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi
Hüseyin Üzmez Kararı Belli Oldu !
Eski Vakit gazetesi yazarı Hüseyin Üzmez 13 yıl hapse mahkum oldu.

Yazar Hüseyin Üzmez, tutuklu olarak yargılandığı Bursa 4. Ağır Ceza Mahkemesince ''Çocuğun cinsel istismarı'' suçundan 13 yıl 1 ay 15 gün hapis cezasına çarptırılırken, ''Hürriyeti tahdit'' suçundan beraat etti.

Bursa 4. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen duruşmada tutuklu sanık Üzmez ile aynı davada tutuksuz olarak yargılanan mağdur çocuk B.Ç'nin annesi Livaze Ç. hazır bulundu. Aynı davada yargılanan B.Ç'nin annesi beraat etti.

Mahkeme heyeti, sanıklardan Hüseyin Üzmez'i ''Çocuğun cinsel istismarı'' suçundan 13 yıl 1 ay 15 gün hapis cezasına çarptırılırken, ''Hürriyeti tahdit suçundan'' beraatine karar verdi.

• Beğen
Tepkiler: TuRkiShCowboy

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Bu hala yaşıyormuydu yaw..

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Bana kalırsa bu ceza çok az ;)
hacı hoca diye geçinenlerden korkacaksın zaten ... hepsi bunlar gibi çıkıyor :)

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
sadece hürriyeti tehtit suçundan beraat etmiş sanırsam .... yani beraat etmese o suç da eklenecekmiş :) yanlış mı dedim acaba :hmmm

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
Bana kalırsa bu ceza çok az ;)
hacı hoca diye geçinenlerden korkacaksın zaten ... hepsi bunlar gibi çıkıyor :)

Bu devirde sakalı uzun olandan korkacaksın arkadaş.Saçlıdan sakılladan şehden devrişten din öğrenseydim halim nice olurdu.Tarikatta kurtaramadı Vakit gazetesine atom bombası :pro:

Dawn

Dawn

Emekli Yönetici
yok yaa 3 beş gün sonra cıkar Necmettin Erbakan nasıl sucunu dışarda çekiyorsa 3.5 gun sonra bunda cıkarır başımızdaki şahıs kendi adamı ..................

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...