arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var mesajlarımın hiç biri gitmiyo neden sizce?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
asraw

asraw

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var mesajlarımın hiç biri gitmiyo neden sizce?
arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var mesajlarımın hiç biri gitmiyo neden sizce? lütfen yardım edin çok acil:agla

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar lütfen yardım edin...

<~STaT!c-X~>

Üye
Müşteri hizmetlerini aradın mı peki?

Burakistan

Burakistan

Üye
ya salla müşteri hizmetlerini bir şey bildikleri yok o salakların.. mesajların gitmemesinin sebebi sel felaketi bir de bugün kadir gecesi olduğu için yoğunluk var bende de oldu 5 kere denedim anca gidiyor özellikle avea ya atarken turkcell e atarken hiçbir sorun yok...

efendiesmer

Üye
kardeş mesaj merkezi numaran degismis olabilir mi ? bi kontrol et istersen.. birde hattında kntr yoksa bi süre gönderir msj sonra kitlenir msj lar :(

asraw

asraw

Üye
    Konu Sahibi
yoğunluktan dolayı galiba arkadaşlar dün gitmeyen mesajlar bugün takır takır gidio =)=) yinede saolun

sarıoklar

Üye
##002# yapın arama tuşuna basınız.

fodder

fodder

Üye
önce ikitellde ki istasyna ilgili olabilir sonra msj merkezinde hata olabilir derim ben..

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Bende de oluyor o sorun
Şansıma mı diyeyuim her zaman lazım olduğunda mesaj kesinlikle gitmiyor!4-5 defa yollamama rağmen nafile,Müşteri hizmetlerindekiler tamamen saçmalayıp laf kalabalığı yapıyor tavsiye etmem aramanızı..:@

asraw

asraw

Üye
    Konu Sahibi
##002# yapın arama tuşuna basınız.

kardeşim bu işe yaramıyo ki kaç defa yapıyorum yine aynı sorun

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar yine aynı sorun deli olacam yha

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt