N73 güncelleme sonrası açılmama sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

titi_mcmv

Üye
    Konu Sahibi
N73 güncelleme sonrası açılmama sorunu
arkdaşlar güncelleme yaparken data kablosunu çıkardm yanlışlıkla ve tldf kapandı hiç açılmıyor hard formatı denedm olmadı başka bi yerde box larla olabileceğni yazmşlar servisede götrmek istemiorum nasıl düzeltebilrm servisin yapacağı tüm yolları bana anlatırsanız sevinirm

macman

macman

Üye
dostum servisten başka çare yok gibi güncelleme yapılınca o kabloya çok dikkat etmek gerek çok sakat bişi gerçekten

titi_mcmv

Üye
    Konu Sahibi
ya servis box larla hallediomuş galiba sorunu onları kullanarak yapmayı bilen varmı bi yardmc olun ltfnn

rocknrock

Üye
beyler bende guncelleyemedm nasıl güncellerim bi yardm plss :agla

titi_mcmv

Üye
    Konu Sahibi
bi baksanz şu konuya yaa

barish_dnd

Üye
:( yok kardeş 3 gun once yapmak istedim hersey yolunda gidiyodu elim telefona takılana kadar... tlfncuya goturdum 20 lira verdim ag:D sende öle yap daha da bozma aletii:D

Esendağlı

Esendağlı

Üye
ya servis box larla hallediomuş galiba sorunu onları kullanarak yapmayı bilen varmı bi yardmc olun ltfnn
Arkadaşım o box dediğin alet pahalıdır,1 kereye mahsus flash atmak için değilki onlar.profosyonelce çalışan teknik servisler içindir.bildiğim kadarı ile pilin altındaki biryerlere bağlantı yapıp oradan atıyorlarmış.yani bizim phoenix le attığımız flash atma gibi değil yani.cihaz açık olsa phoenix le atılır ama cihaz kapalı konumdayken program cihazı nasıl tanıyıp eşleşecekki?bence teknik servise vereceğin 20 tl için hiç riske girmeye değmez..

nefretli_93

nefretli_93

Üye
yolu war bn attım format hep kapandı hıc acılmadı bir hafta sonra sarja taktım telı sadece nokıa yazıs geldı servise götürdum garanti kabul etmıyo yetkısız mudahale diyo

ladrex84

ladrex84

Üye
bendede buna benzer bir sistem hatası oldu telefon ilk 4 saniye açılıyor sonra kendi kendine hata verip kapanıyordu. bende buna karşı olarak ilk 4 saniyede *#7370# yaptım bir nevi telefonu fabrika ayarlarına geri getirdim... bunu yaptıktan sonra normal olarak çalıştı. tlf hala duruyorsa bir dene bence... :pro:

darago

Üye
arkadaş lar ben de de oldu malesef ama ben turkcell bayisine git dim ve herşeyi anlatdım sonra n73 ü verdim adam telefonu bir makineye bağladı ve herşeyi yükledikten sonra tel i verdile çok mutluyum sizde deneyin olucak çekin meyin yoksa yazık olur tel e

ufuk0015

Üye
sizin ben dogru bisiler yazın

buraksbru

Üye
arkadaşım turkcell bayilerinin böle bişey yapıcağını sanmıyorum.eğer yapıyorsa hepsinin yapması lazım banada bilgi verirsen sevinirim.güncelleme yaparken kapandı sadece açılıyor ama görüntü yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt