Aveadan yeni tarife bireysel faturalı hatlar için Her Yöne Premium

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

***Hunter***

Üye
    Konu Sahibi
Aveadan yeni tarife bireysel faturalı hatlar için Her Yöne Premium
Şimdi tüm Avealılarla tam 9.000 dakika, diğer operatörler, ev ve iş hatlarıyla tam 1.000 dakika konuşmak ayda vergiler dahil sadece 67 TL'ye!

Bireysel Faturalı HerYöne Premium tarifesi ile ilgili abonelik işlemleri, sadece Avea İletişim Merkezleri ve Avea Satış Noktalarından yapılmaktadır. Sizi en yakın Avea iletişim Merkezi veya Avea Satış Noktası'na bekliyoruz.

DAKIKA yazıp 6000'a göndererek, bir fatura döneminde diğer operatörler, ev ve iş hatlarıyla toplam kaç dakika konuştuğunuzu öğrenebilirsiniz.

Detaylar:
  • Dakika sorgulama servisinin kullanım bedeli 2 SMS/sorgu'dur.
  • Kullanılmayan dakikalar bir sonraki aya devretmez.
  • Fiyatlar yurtiçi aramalar için geçerlidir. "Bireysel Faturalı HerYöne Premium" tarifesi kapsamındaki kullanım, yurtdışına, Avea Müşteri Hizmetlerine, bilgi ve danışma numaralarına, özel servis numaralarına, ve tüm katma değerli hizmet sunulan numaralara doğru yapılan aramaları, faks, data, WAP aramalarını, görüntülü aramaları kapsamamaktadır. Bu aramalar ilgili arama ve/veya servis için belirlenen ve bu sitenin Servis Ücretleri kısmında yer alan fiyatlara göre ücretlendirilecektir.
  • Bu tarifeye kaydedilen hatlar FCT ya da benzer cihazlarla kullanılamaz ve tarife kapsamında konferans görüşme yapılamaz. Tarifeye kaydedilen hattın FCT ya da benzer cihazlarla kullanılması halinde ve/veya konferans görüşmeleri için kullanılması halinde, Avea'nın ilgili hattı görüşmeye kapatma hakkı saklı kalmak kaydıyla; Avea tarafından ilgili hatta ait o fatura dönemi için kesilen faturaya 300 TL ceza tutarı olarak ayrıca yansıtılacak ve ilgili hat otomatik olarak bireysel faturalı HerYöne1000 tarifesine taşınacaktır.
  • Avea, "Bireysel Faturalı HerYöne Premium" tarifesinin tüm mali ve sair koşullarını, usulüne uygun olarak duyurmak kaydıyla değiştirebilir.
FIRSAT: 31 Ekim 2009 tarihine kadar yeni bireysel faturalı hat alan herkesin 31,10 TL'lik Özel İletişim Vergisi ve 12 TL'lik Telsiz Ruhsatname Ücreti, toplamda 43,1 TL'lik yeni abonelik vergi ve ücretlerini Avea ile 12 eşit taksitte ödeme kolaylığı sunuyor. Avea'lı olmak, avantajlı tarifelerden faydalanmak şimdi daha da kolay!
Detaylar için tıklayınız.

Aylık ücret: 67 TL
Aylık Avealılarla
Ücretsiz Görüşme Süresi:9.000 dk
Aylık Diğer Operatörler/Ev/İş
Hatlarıyla Ücretsiz Görüşme Süresi:1.000 dk
Ücretsiz süreler bittikten sonra yurtiçinde her yöne:23 kr/dk
SMS:25,5 kr/SMS

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
Size sunulan tarife fiyatlarının KDV ve ÖİV dahil fiyatlar olmasına dikkat ediniz.

• Beğen
Tepkiler: admiral23, blueboytr ve darülmendep

darülmendep

darülmendep

Üye
Bravo Avea:sn: işte şimdi oldu:sn: Normalde sınırsızda Turkcell ile falan başı beldaydı ve hatları kapatıyordu yok yere. Ama şimdi kendi içinde de sorun çıkarsa Yuh derim. Bu tarife gerçekten iyi

--------------- Ekleme ---------------

Bu arada kaynak verirsen daha iyi olur ben resmi sitede bulamadım da

***Hunter***

Üye
    Konu Sahibi
Bravo Avea:sn: işte şimdi oldu:sn: Normalde sınırsızda Turkcell ile falan başı beldaydı ve hatları kapatıyordu yok yere. Ama şimdi kendi içinde de sorun çıkarsa Yuh derim. Bu tarife gerçekten iyi

--------------- Ekleme ---------------

Bu arada kaynak verirsen daha iyi olur ben resmi sitede bulamadım da
altta her yöne premium yazıyo ona tıkla

trust-cloud

trust-cloud

Üye
ya bırakın neresi iyi sınırsız die milleti kandırdılar şimdide 1000 dk mıs falan filan avea içi 9000000000000 dk olsa ne olur ben listemde 15 tane avealı var boş iş sınırsızdan yedi darbeyi rezil oldu şimdi kıvırıcak yer arıyo

paradox1026

paradox1026

Üye
ya bırakın neresi iyi sınırsız die milleti kandırdılar şimdide 1000 dk mıs falan filan avea içi 9000000000000 dk olsa ne olur ben listemde 15 tane avealı var boş iş sınırsızdan yedi darbeyi rezil oldu şimdi kıvırıcak yer arıyo
kesinlikle!

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
Bilgilendirmen için Sağol

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt