"Gözlerinizde şampiyonluğu gördüm"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
"Gözlerinizde şampiyonluğu gördüm"
Fenerbahçe zorlu Bursaspor deplasmanından kayıpsız dönerken, Teknik Direktör Daum'un maç sonrası futbolcuları tek tek kutladığı ve "Gözlerinizde şampiyonluğu gördüm. Mücadeleniz için hepinize teşekkür ediyorum" dediği öğrenildi.

Daum'un futbolculara yaptığı konuşmada "Çok kritik virajlardan birini sahada dişe diş mücadele vererek geçmeyi başardınız.. Çalıştıklarımızı sahaya yansıttığımız zaman istediğimiz sonuçları alabileceğimizi gördük. Bundan sonrası için de sizlerden aynı disiplin ve çalışma azmininin devamını bekliyorum" ifadelerini kullandığı bildirildi.
Sarı-Lacivertlilerde dünkü maçta bir kaç pozisyonda kişisel davranan ve pas vermeyen Kazım Kazım ise sorun yarattı.
Maçtan sonra başta kaptan Alex olmak üzere bir çok futbolcunun Kazım'ı uyardığı ve bu konuyu Daum'a da açtıkları öğrenildi.
Daum'un da hemen maç sonrası Kazım'ı uyardığı ve "Futbolun takım oyunu olduğunu unutma. Motivasyonunu maç içinde kaybetmemelisin. Son dakikada müsait durumda pas vermediğin için kalemizde büyük tehlike atlattık. Bu hataları bir daha tekrarlama" dediği belirlendi.
Bu arada Fenerbahçe,er Avrupa Liginde perşembe günü karşılaşacakları Twente maçının hazırlıklarına da ara vermeden başlarken, doğum gününü kutlayan Alex, omuzlara alındı.
Bursaspor maçında takım tarafından "maçın adamı" seçilen Bilica da, yardımcı antrenör Ayhan Tumani ve Roland Koch tarafından kucakta taşındı.

Antrenmana Bursa maçında ayağına aldığı darbe sonrası bileğinde şişlik oluşan Selçuk Şahin'in yanısıra, el baş parmağından ameliyat olan Önder Turacı katılmadı.

SucX

SucX

Üye
Manisa maçındada büyük sevinç vardı takımda
Kazım her zamanki kazım..

melis_sezener

melis_sezener

Üye
Bu sene şampiyon biziz! Kimse heveslenmesin! :nono:

'Davut

'Davut

Üye
bu sene iyiyiz fenerbahçemize inançımız tam.onlarında kendine inançı tam neden olmasın 3 sene şampiyonluk.

arslansem

arslansem

Üye
Şişiiiiiiir :ehe

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Daumla Fener bir başka..

Şampiyonluğun en büyük adayı olduğumuzu biliyoruz...
:oke:

Atakan

Atakan

Üye
Gözlerindeki ışığı gördüm senin...

Recep İvedik :ehe:ehe:ehe

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
DiaBLoS™;1632573' Alıntı:
Daumla Fener bir başka..

Şampiyonluğun en büyük adayı olduğumuzu biliyoruz...
:oke:
Fazla söze gerek yok. ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt