5800 yeni firmware v40.0.001 yolda...

Sponsorlu Bağlantılar

hotboy_ist

Üye
    Konu Sahibi
5800 yeni firmware v40.0.001 yolda...
Bir internet sitesininde 5800 v40.0.001 ile gezinti yapıldığının kayıdında görüntülenen bu olay eğer gerçekse 5800 kullanıcılarını sevindirecek haber...

Mozilla/5.0 (SymbianOS/9.4; U; Series60/5.0 Nokia5800d-1/40.0.001; Profile/MIDP-2.1 Configuration/CLDC-1.1 ) AppleWebKit/413 (KHTML, like Gecko) Safari/413

ayrıca başka bir internet sitesinde ilk yorumu yapan kişininde değişik acıklamaları mevcut

Kavan Marambe
Monday, September 14th, 2009 at 11:01 pm Hi,
I updated my 5800 and i got a firmware numbered v40…… Its got kinetic scrolling and a new homescreen as well as theme update , more like the 5530…. this may be because i got my phone from one of my uncles from nokia . he told me that it was used for a exhibition.. i think they are testing it out on these devices .. and they will release it to the others soon..
Btw love the homescreen ans the kinetic scrolling…..!!!

İngilizcesi ii olmayan arkadaşlar için konuyu özetleyim. Kavan Marambe 5800 v40 kullanıyormuş amcası nokia çalışanlarından biri imiş. V40 da kinetic scrolling ve ev ekranı 5530 a benziyormuş. Şuan test aşamasında ve yakında kullanıcılara sunulacağını bildiriyor.

Umarım artık şu lanet olası özellikler gelirde 5800 aldığımıza pişman olmayız

• Beğen
Tepkiler: yyoruge, 666serkan666, melih06628 ve 1 kişi daha

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
daha dün 31 versiyonu çıkacak deniyordu..

cenna

Üye
evet 5800 v40.001 yazilimi cikti dogru menu gorunumu super n97 ye benziyor .

hurdacicem

Üye
yok ya çıktığı fln yok. 2010 da gelmesi bekleniyo zaten.

Deflamat

Deflamat

Üye
Ben çıkacağına pek ihtimal vermiyorum da ... =)

knlr

knlr

Üye
şuan itibari ile no updates avaible diyor.

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
lafı geçmiyor değil geçiyor ama ne zaman çıkar bilemeyiz..

adkadk2

Üye
almanyada çıkmış deniyor

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
yok arkadaşlar Mümün kardeş cevap vermişti çıkacak ama ne zaman belli değil..

kaya6031

kaya6031

Üye
çıksın artık kinetic scrolli da ekleseler bari

cmlkrc

cmlkrc

Üye
şunu bir incelermisiniz

--------------- Ekleme ---------------

google a linki yapıştırınca açıyor ama burda tıklayınca hata veriooo link i google yapıştırın

Emre520

Üye
Arkadaslar Herkese Iyı aksamlar. Benım bı sorunum var sıze danısmak ıstıyorum. Telefonumda guncelleme yapamıyorum. Pc suite kuruyorum telefonu o modda baglıyorum tel ı guncelle ye bastıgımda nokıa update software programı acıldıgında pc baglantısını Kesıyor ve program telefonu bulamıyor.Telefon yonetımındende denıyorum guncelleme yok dıo . Halbukı yazılıjm 21.0.025 :( Yardımcı Olun lutfen

Progressivity

Progressivity

Üye
yok ya küllüm fake bu verdiğin linkler biliyorum şu rapidsharemegaupload sitesini tam can alıcı şeyleri varmış gibi gösteriyolar hep ama bişey olduğu yok hiç bişey indirilmiyo boş slot olmadığı için deniliyo ama bence yalan daha öncede çok işime yarayacak bir program için bu sitede 12saat slot boşalmasını bekledim denedim durdum ama olmadı yalan yani zaten bu v40.0.001 güncellemesi çıkarsa kendi sitesinde çıkar nokianın ne işi var böyle saçma sapan sitelerde hepimiz merakla bekliyoruz yeni versiyonun çıkmasını inş yılbaşına kadar çıkar bazı forumlarda 13aralık denilmiş bazılarında 17 aralık yeterki çıksın 3ay sonrada çıksın farketmez yeni bir yazılım güncellemesi olmazsa yazık olacak bu telefona çok eksik yönü var çünkü

Emre520

Üye
Arkadaslar yardımcı olurmusunuz su guncelleme Hakkında ?

Progressivity

Progressivity

Üye
programı kaldır önce telefonun driverlarını yükle sonra programı kur büyük ihtimalle program telefonu tanımıyo şayet tanıyorsa pc suite versiyonu eskidir ovi suite indir onu kur pc ye

ciwax

Üye
baksanız iyi olacak arkadaşlar.fake diyenlerde var.ama bana gerçek gibi geldi

cmlkrc

cmlkrc

Üye
mümin o linki tıkla tamama hata veriyo ama sonra ordan kopyala google yapıştırıp ara ilk çıkan sayfa ya bak şimdi denedim açıyo

pardon ya yanlış anlamışım sende açılmadı sandım

ciwax

Üye
işte o resimler