En iyi Profil Sayfası Yarışması Beraberlik Durumu

Sponsorlu Bağlantılar

Hangi Üyenin Sayfası Güzel

• Kullanılan toplam oy
    46
  • Anket kapatılmış .

Symbiont

Üye
    Konu Sahibi
En iyi Profil Sayfası Yarışması Beraberlik Durumu
KAZANAN ÜYELER AZRAİL MAXİ ,ANIL UMUT
Bildiğiniz Gibi Profil Sayfalarının Renk Seçimler Üyeler Tarafından Değiştirilebilmekte
Maxicep.com - En Güzel Profil Sayfası Yarışması En İyi Profil Sayfası Değerlendirme İçin O an ki Fotoğrafları Tarafımca Cekilecek Yada Üyelerin Sayfalarına tıklayıp Girilecek Şekilde Ayarlanacak(belli değil)
Oylama Anket Biçiminde Olacak ve Bana veya Bu Konunun Modu Bildirmenizle Yarışmaya Ekleneceksiniz
Katılan Veya Katılacak Herkese Başarılar:)

KATILAN ÜYELER
Resim ufaltılmıştır. Orjinal halini görmek için buraya tıklayın (Orjinali: 1024x600 ve 159KB)
DeadSiLeNCe
Resim ufaltılmıştır. Orjinal halini görmek için buraya tıklayın (Orjinali: 1024x594 ve 170KB)
Anıl Umut
Resim ufaltılmıştır. Orjinal halini görmek için buraya tıklayın (Orjinali: 1024x594 ve 152KB)
aquSTine^
Resim ufaltılmıştır. Orjinal halini görmek için buraya tıklayın (Orjinali: 1024x594 ve 159KB)
1-azrail_maxi
Resim ufaltılmıştır. Orjinal halini görmek için buraya tıklayın (Orjinali: 1024x594 ve 68KB)
oguzkagan11
Resim ufaltılmıştır. Orjinal halini görmek için buraya tıklayın (Orjinali: 1024x594 ve 109KB)
kralxxx
Resim ufaltılmıştır. Orjinal halini görmek için buraya tıklayın (Orjinali: 1024x594 ve 173KB)
CryDaqqeR
Resim ufaltılmıştır. Orjinal halini görmek için buraya tıklayın (Orjinali: 1024x594 ve 124KB)
BrainYak
Resim ufaltılmıştır. Orjinal halini görmek için buraya tıklayın (Orjinali: 1024x594 ve 146KB)
TurkıshCowboy
Resim ufaltılmıştır. Orjinal halini görmek için buraya tıklayın (Orjinali: 1024x594 ve 157KB)
™ мγdяєam
Resim ufaltılmıştır. Orjinal halini görmek için buraya tıklayın (Orjinali: 1024x594 ve 175KB)
Üye Gribi
Resim ufaltılmıştır. Orjinal halini görmek için buraya tıklayın (Orjinali: 1024x594 ve 140KB)
Preator
Resim ufaltılmıştır. Orjinal halini görmek için buraya tıklayın (Orjinali: 1024x594 ve 112KB)
Alone
Resim ufaltılmıştır. Orjinal halini görmek için buraya tıklayın (Orjinali: 1024x594 ve 144KB)
CorrectBoys
Resim ufaltılmıştır. Orjinal halini görmek için buraya tıklayın (Orjinali: 1024x593 ve 134KB)
ÇeşniBahar
Resim ufaltılmıştır. Orjinal halini görmek için buraya tıklayın (Orjinali: 1024x594 ve 163KB)
Mustafa Furkan
Resim ufaltılmıştır. Orjinal halini görmek için buraya tıklayın (Orjinali: 1024x594 ve 150KB)
Ue-Gazi​

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim.

lovestar

lovestar

Üye
MF KaRdeşime verdim.sade ve gözü yormayan bir profil.başarılar herkese...

Salihyet

Salihyet

Üye
Oylamanın başında bu kadar gerginlik gereğinden fazla, konu geçici olarak yoruma kapatılmıştır ! :locked:

---ekleme---

Yarışma devam ediyor, konu açılmıştır..

aLone

aLone

Üye
başarılar herkese:)

gecegezgini_06

gecegezgini_06

Üye
oyum oguzkaan11 e verdım cok sade ve guzel olmus herkeze basarılar dılıorum

Consul9

Consul9

Üye
sarı ve kırmızı sadece 1-azrail_maxide(bnde nick deişti:)) VAR OYUm ona :kop
1-azrail_maxi

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
Benim Profilin Önizlemesinde sorun var görünmüyor , Konuyu açan arkadaş ilgilenirse sevinirim

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Oyumu kendime verdim.
Çünkü profil sayfasında yapılan her değişikliğin gözü gereksiz yere yorduğunu düşünüyorum.
Temamızı çok seviyorum daha iyisinin bu tema üzerinden yapılabileceğini düşünmüyorum :)
Zaten bu nedenle şu güne kadar profilimle hiç oynamadım :)

Diğer yarışmacı arkadaşlarıma da başarılar dilerim :)

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
Evet Herkese Başarılar Diliyorum , Benim Profil sorunu halolmayacaksa beni diskalif edin,,. Profilime bakmadım bile nasıl oy kullanacağım acaba??

Ozan

Ozan

Admin
TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
herkese basarılar dilerim :)
turuncu severler oylarınızı beklerim :ehe:ehe

Symbiont

Üye
    Konu Sahibi
Oyumu kendime verdim.
Çünkü profil sayfasında yapılan her değişikliğin gözü gereksiz yere yorduğunu düşünüyorum.
Temamızı çok seviyorum daha iyisinin bu tema üzerinden yapılabileceğini düşünmüyorum :)
Zaten bu nedenle şu güne kadar profilimle hiç oynamadım :)

Diğer yarışmacı arkadaşlarıma da başarılar dilerim :)
Bende seni o Yüzden Ekledim Yarışmaya Herkesin Fikri Düşüncesi Önemli:oke:
Bakalım Kim Kazanacak

Symbiont

Üye
    Konu Sahibi
Evet Herkese Başarılar Diliyorum , Benim Profil sorunu halolmayacaksa beni diskalif edin,,. Profilime bakmadım bile nasıl oy kullanacağım acaba??
Profilin Gayet Güzel Mevcut Üstteki Toolbara Tıkla Büyütmek İçin

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
Teşekkürler , Ancak dün sorun vardı benim profilin linkinde onu demiştim %=)

Symbiont

Üye
    Konu Sahibi
Artık Yok Ama Değilmi

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
Hayır yok Teşekkürler %=) daha oyu kullanmadım en son kullanacağım birbirinden güzell profiller var düşünmek gerek biraz %=)

'Davut

'Davut

Üye
anıl umut'un ki hoş durmuş oyum anıl umut'a kazanman dileğiyle başarılar

zibidi39

zibidi39

Üye
arkadsalr ben oyumu en basında deadslienceye verdıgımı ve kanka oyumu sana verdım kontoru ısterım tarzında bı acıklama yapmıstım ama bazı arkadaslar artık nasıl anladıysa hangı zıhnıyetle anladıysa olayı buyutmus ve bazı olaylar yaratmıs ben olaylara tanık olmadım iş yogunlugu nedenıyle pek gıremıyordum sıteye gecen gun gırdıgımde deadslınde konuyla ılgılı olan olayı soyleyınce hem guldum hem uzuldum yanı burda konusulanlar nedır ne dıeyıldır bılmıyorum ama tahmın ettgım kadarıyla ben o espırıyı yaptım bazı arkadsalrda deadslıenceyı kontor karsılıgı oy topluyo olarak algıladılar ve olay buralra kadar geldı eger olay boyleyse 1.si ben bu espırıyı daha once benım de katıldıgım en ıyı reklam yarısmasındada yapmıstım ve bana oy veren uyelerın ısımlerınıde vererek kontorlerınız hazır arkadsalr demıstım orada kımse bısey dememıstı burada neden sorun oldu anlayamadım.2.si bu espırıyı yaptıgım arkadsımda bu sıtede gelebılecek en ust rutbeye gelmıs bırısı yanı yenı bı uye olsa yada orta rutbelı bı uye olsa tamam yanlıs anlasılabılır ama bu adam neden boyle bısey yapsınkı sonucta bu oyunun sonucunda bebekte ew vermıyo yanı buyuk bı odul yok e sıtede admın yanı tanınma veya herahngı bı cabasıda yok yanı olay bosu bosuna cıkmıs gıbıme gelıyo.eger sandıgım gıbı bı nedenden dolayı cıkmadıysa benı bılgılendırmenızı ıstıyorum bu acıklamayıda sırf deadslıence kardesım zan altında kalmasın dıye yapıyorum deadslıence kardesımdende ozur dılıyorum benım yzuzmden zan altında kaldıgı ıcın

Üst Alt