İşte Nokianın yeni telefonu 6639!

Sponsorlu Bağlantılar

harun22

harun22

Üye
    Konu Sahibi
İşte Nokianın yeni telefonu 6639!
İşte Nokianın yeni telefonu 6639
Nokia'nın yeni 6639 modeli olan daha nokia resmi olarak duyurmamasına karşın internete sızdırıldı.
Nokia'nın N serisinde yeni modeller geliştirilmesine bir süre aravereceği ve bu modele ağırlık vereceği söyleniyor. Telefonunözelliklerinde ise yok yok. 8 MP kamera, 3x optik zoom, (ayrıca zoom özelliğini arttıran aksesuarlar) 4Gb dahili 2Gb harici bellek ve bluetooth gibi normal telefonlarda bulunan birçok özellik. Görüntü kalitesiyle öne çıkan telefonda şimdiye kadar pek alışık
olmadığımız çok amaçlı çakı ve çakmak gibi donanımlar. Bu modellerin özellikle uçak seyahatlerinde sorun olabileceğinden sınırlısayıda üretileceği düşünülüyor.

Alıntıdır.

--------------- Ekleme ---------------

Not: Daha önce verildiyse özür dilerim !!!

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 566228

maxibrk

maxibrk

Üye
"Şaka mı?"
:hmmm

ltfllh

ltfllh

Üye
olurmu ya nokia hiç çakılı çakmaklı telefonmu üretir fake dir bu

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Matkap koymayacaksa ben almam:)

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
:) 6630 u andırıyor yav :ehe

burak_1905-91

Üye
fake :D

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
6630i söylentileri vardı ne karizmatikti yav.Nokia işi bilmiyor 6630i Adı altında bir telefon çıkarsa yok satar :)
fake deyince elinize ne geçiyor

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Belkide çin malıdır

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
6630 a benziyor ama o değil ilginç..

|-ERKAN-|

|-ERKAN-|

Üye
güzel bir photosop çalışması

zibidi39

zibidi39

Üye
nokıa artık bu işin b*kunu cıkarmadan bu ısı bırakıp mp3 mp4 player ısıne fılan gırsın

harun22

harun22

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar ben fakesini falan bilmiyorum webde gezinirken gördüm ve paylasmak istedim !

conendrum

conendrum

Üye
nokianın böyle bir telefonu yok çıkmayacakda sadece yalan haberden ibaret yani fake:ehe

GrabellA

GrabellA

Üye
hoşş

eQooo

eQooo

Üye
fake...

OGUZHAN432

OGUZHAN432

Üye
Valla ben nokianın öyle bi telefnu milyarlarca dolar verip araştırtırıp bulup test ettirip sertifikalarını ve lisabslarını alıp parayı basıp sonrada sınırlı sayıda üreteceğine inanmıyorum ayrıca nokia çakmak ve çakı gibi aksesuarlar da yapmayacağını düşünüyorum

PalmerTech

PalmerTech

Üye
nokia okey de şu sony vaio yazısı ne :D

Üst Alt