Fingertip Access Ultimate VoiceRecorder v6.0.1 S60v5

Sponsorlu Bağlantılar

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Fingertip Access Ultimate VoiceRecorder v6.0.1 S60v5
Aramalarınızı bip sesi olmadan kayıt altına alabileceğiniz bir program.

Özellikleri:
Basit, tek tuşla kaydı başlatabilir/bitirebilirsiniz
Aramaları otomatik kayıt etme
WAV ve AMR biçimlerini destekler
Ayarlanabilir depolama hafızası
Şifre korumalı kayıtlar
Arama kayıtlarını BİP veya BİP sesi olmadan kayıt!

Yeni Sürüm 6.0.1 Sürümündeki Yenilikler
  • Support Nokia S60 5th edition phones such as 5800.
  • Improved sound quality for call recordings, using both WAV and AMR format.
  • "Tape" icon can be changed to show on top of screen or bottom of screen in Settings.
  • Add "C" *** for triggering recording in Settings.
  • Support installation of the application on all available drives such as C, E, F
  • Support recording to all available drives such as C, E and F
  • # codes only work on phone screen to avoid affecting other applications to use keypad such as sms, calculator.
  • Bug fixes in previous versions such as those affecting sms sending, not-responsive *** press, auto sending.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: hilebazokan, casper659, hakan karakaya ve 8 diğerleri

dıtdıt

dıtdıt

Üye
kardeş çok teşekkürle

derelid

Üye
uygulamayı yüklerken sertifika hatası verde, sanırım ben yanlış bişey yapıyorum

o1adana01

Üye
yüklenmiyor

R.kaya

Üye
Programı sertifikalandırdım fakat telefona yüklerken durum çubuğu yarıya geldiğinde yüklenemiyor uyarısı veriyor !

besiktasli34

besiktasli34

Üye
Evet bende'de aynı sorun oldu,sertifikalandırdım fakat yüklemede durum çubuğu yarıya gelince duruyor ve yüklenmiyor diyor, Bunu nasıl giderebiliriz bilgi verebilirseniz memnun oluruz. iyi çalışmalar.

macman

macman

Üye
eline saglk

ender04

ender04

Üye
yapıyorsanız adam gibi program yapın kadeş sertifika hatası veriyor dalga geçmeyin

uğur55

Üye
saolasın

hakan5800

hakan5800

Üye
Evet bende'de aynı sorun oldu,sertifikalandırdım fakat yüklemede durum çubuğu yarıya gelince duruyor ve yüklenmiyor diyor, Bunu nasıl giderebiliriz bilgi verebilirseniz memnun oluruz. iyi çalışmalar.
aynen bendede oluyor yüklemiyor...

cancanka

Üye
program çok güzel eski versiyonunu eski tel de kullanmıştım ama sertifikalandırıp kurduğumda son anda bitecekken yüklenemiyor hatası vererek kapanıyor.

recepkoyuncu

Üye
ya güvenilmeyen sağlayıcı diyor neden ben bişey yüklüyemiyorum yardım edin

reskin

reskin

Üye
Arkadaşlar ben programı kurdum. E51 telefonum verken eski versiyonu çok güzeş bir şekilde kullanmıştım. Özellikle benim için kısayol tuşları ile kayıt yapması çok güzel. Ancak 5800 da program bir türlü kısayol tuşları ile kayıt yapmıyor. Bu konuda bi çözüm önerisi olan varsa ya da buna benzer kısayol tuşu ile kayı başlatıp kapatabilkeceğim bi program bilen varsa yazarsa çok memnun olurum.

parsreis

Üye
bende kurdum ama programın özelliklerinde bahsedilen "Arama kayıtlarını BİP veya BİP sesi olmadan kayıt!" bu özellik çalışmıyor. Bip sesini ayarlardan kapatıyorum ama görüşme esnasında yine çıkıyor. Bilginize...

casper659

casper659

Üye
Aramalarınızı bip sesi olmadan kayıt altına alabileceğiniz bir program.

Özellikleri:
Basit, tek tuşla kaydı başlatabilir/bitirebilirsiniz
Aramaları otomatik kayıt etme
WAV ve AMR biçimlerini destekler
Ayarlanabilir depolama hafızası
Şifre korumalı kayıtlar
Arama kayıtlarını BİP veya BİP sesi olmadan kayıt!

Yeni Sürüm 6.0.1 Sürümündeki Yenilikler
  • Support Nokia S60 5th edition phones such as 5800.
  • Improved sound quality for call recordings, using both WAV and AMR format.
  • "Tape" icon can be changed to show on top of screen or bottom of screen in Settings.
  • Add "C" *** for triggering recording in Settings.
  • Support installation of the application on all available drives such as C, E, F
  • Support recording to all available drives such as C, E and F
  • # codes only work on phone screen to avoid affecting other applications to use keypad such as sms, calculator.
  • Bug fixes in previous versions such as those affecting sms sending, not-responsive *** press, auto sending.

sagol indirdim kurdum hersey normal olarak calısıyor tekbir şey haricinde. kayıtları programın üzerinden dinlemeye calıstıgımızda ekrandan play ve diger tuslara basılmıyor. dolayısıyla telefonun kendi ses dosya oynatıcısı ile galeriye girerek ancak kayıtları dinleye biliyorum. telefonum nokia 5800. telefondan kaldırdım tekrar kurdum sonuc aynı , telefonu formatladım yükledim yine aynı sorun , arkadasın 5800 telefonuna yükledik denedik yine aynı .yardımlarınız için simdiden tesekkurler

-ibrahim

Üye
58,00 lar için bi türlü bu kayıt programları işe yaramıyor arkadaşlar..çok aradım fakat bulamadım.evet gerçekten bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olsun

cakmakfuat

Üye
teşekkürler hacıı

gutihaz1

gutihaz1

Üye
:tşk:

happyhope

happyhope

Üye
farenin tıkına sağlık

Üst Alt