Orjinal Digiphone Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

arslansem

arslansem

Üye
E711 arkadaşım da var çok memnun.DG67 modeline bayıldım :)

hakan.c

hakan.c

Üye
adem abi benim t828 de sağ üst köşedeki dıgıphone yazısı birleşik yazıyor,orjinal dıgıphone olmama gibi bir duruöu varmı

--------------- Ekleme ---------------

ayrıca 2 yıl garanti var,telefon arızalansa bakarlarmı

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
adem abi benim t828 de sağ üst köşedeki dıgıphone yazısı birleşik yazıyor,orjinal dıgıphone olmama gibi bir duruöu varmı

--------------- Ekleme ---------------

ayrıca 2 yıl garanti var,telefon arızalansa bakarlarmı

Hakan kardeşim bunu anlamanın en kolay yolunu söyleyeyim sana. Bu cihazların orjinal olup olmadığını anlamak için ses açıp kapama düğmelerine bakabilirsiniz. Cihazın yanında ses açma kapama veya kamera ile ilgili tuşlar var ise bu cihaz sahtedir. Orjinal cihazların etrafında herhangi bir tuş yoktur.

hakan.c

hakan.c

Üye
Sağol adem abi,demekki benimkide orjinal

'-ρяσм¡Sє

'-ρяσм¡Sє

Üye
teşekkrler

the-vefasız

the-vefasız

Üye
digifon 9800 nerde oda gijifon modeli :ehe

renacpaz

Üye
slm ben Dıgıphone CK7 Çift Sım Kart TvCep Telefonu aldım. telefonu hatsız açtığım zaman çok güzel çalışıyor sorun yok. ama hattımı takıp pin kodunu girdiğim zaman ise telefon 10 saniye sonra kapanıyor. ne yapmam lazım.....

twee

Üye
renacpaz çöpe at kardeş :ehe şaka bir yana ama bu çin malı telefonlar 5 para etmediği halde neden insanlar hala çin malı telefonların peşinde koşuyor anlamıyorum bizim ülkeden başka çin malı telefonu çılgınlığı olan ülke yok sanırım arkadaşlar bir yazılımcı olarak size tavsiyem Sony Ericsson dur taş gibi telefon kasaları sağlam olmasada yazılımsal olarak kusursuz telefonlar üretiyor Sony ha bu arada ben samsung star 5233a kullanıyorum memnunum cebimde az param olsa telefonsuz kalsam gider 5110 alırım yine çin malı telefon almam.

Üst Alt