Çin Üretimi Telefon Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sponsorlu Bağlantılar

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
Çalıntı, sahte, faturasız, garantisiz ürün alırsanız marka Nokia'da olsa parçasınız bulamazsınız, servis sıkıntısı yaşarsınız.

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Ama yedek parça olayı daha sıkıntılı değil mi çin mallarında? :hmmm

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
Hayır Ata. Trident, Anycool, Myhone, Verson, Digiphone, General Mobile gibi markalarda daha doğrusu Çin Üretimi telefonlar kategorisine açtığımız tüm markalarda servis ve parça sıkıntısı yok. Zaten yakın bir zamanda bu markaların bir çoğu üretimlerini Türkiye'ye çekecek. Trkiye'de, eskiden Çin malı diye bildiğimiz telefonların ( hemde 3G li olarak ) üretimi yapılacak

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Teşekkürler Adem :worshippy:

Cynical

Cynical

Üye
Adem Çin daha sana fahri konsolos unvanı vermedi mi? :ehe

Cynical

Cynical

Üye
Daha vermeyerek ayıp etmişler. Tüm dünya Çin mallarına karşıyken sen hala tavizsiz savunuyorsun adamları. Ülkenin anahtarını filan vermeleri lazımdı şimdiye kadar...

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
Tüm dünya işi bilmiyor demek ki :ehe

arslansem

arslansem

Üye
:ehe

sado64

sado64

Üye
TŞK....

gurkan2008

gurkan2008

Üye
ilaç gibisin çok sğl artık çin gribi bize bulaşmaz.

ay_han

Üye
emeğine sağlık kardeş :)

kraliletisim27

kraliletisim27

Üye
Aslında hiç almasak satmasak ne güzel olurdu ama. Kullanıcının talebi olunca mecburen satıyoruz. çok güzel vede anlaşılır açıklamaların için çok teşekkürler kardeşim. ellerine sağlık

adrenalin76

Üye
teşekkürler emeğine saglık

giugiaro197

giugiaro197

Üye
eyvallah

secret_irem

secret_irem

Üye
Teşekkürler, telefonun kutusunda Trt bandrolü war :)

bu bandröl siyah mı? yoksa trt mı yazması gerek..ben trident s193 aldım da?? maddeler halinde sayılan hersey var tlf da ve kutuda.

kncrpn

kncrpn

Üye
Çok güzel paylaşım .Teşekkürler...

Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim arkadaşlar.

hunter236

Üye
Arkadaşlar Bana Biri Yardımcı Olsun M'tee M34 Ama Bununla İlgili Bölüm Açılmamış Açılmamış Oyun Tema Yükelemede Sorunlar Çekiyorum Vede Uyan Oyun Tema Bulamadım YARDIMMMM!!!!!

Üst Alt