S40 serisi uygulama erişimi problemi çözümü. Garantili. Resimli Anlatım Burda!!

Sponsorlu Bağlantılar

degerli43

degerli43

Üye
    Konu Sahibi
S40 serisi uygulama erişimi problemi çözümü. Garantili. Resimli Anlatım Burda!!
Gerekli Programlar:
Phoenix: 140 MB
6300 PPU dosyası: MaxiCep.Com - Bilgilendirme
adresinden Nokia bb5 firmware ye tıklayın. telefonunuzu seçip indirin.

Bazı ppular burda :

Üstteki programları kurduktan sonra Phoenix i açın. Telefonunuzu Nokia modunda bağlayın. Resimdekileri sırayla yapın.

File ı açın Scan product a tıklayın. Program telefonunuzu görecek. Sonra Üstten Product kısmına gelin. Product Profile yi seçin. Resmi inceleyin.

RM-217 6300 içindir. 3110c için RM-237 klasörünü 3500c için RM-272 klasöürün seçmeniz gerekir.

Alttaki resimdeki işlemleri de yapın..

Java TCK On(R&W Only) yi seçin.
Phoenix i kapatın. Hiçbi program okuma ve yazma izini istemiyor. Rahatça kullanabilirsiniz:oke:

Uyarı: Programlar ŞEBEKE erişimi için de izin istemiyor. Yani internete otomatik giriyor. O programları çalıştırmamanızı tavsiye ederim.. Anlattıklarım 6300 için.

Kolay gelsin:oke: (Teşekkür et butonunu kullanmayı unutmayın.)

(Alttaki eklentileri Rar dan çıkartın. Sonra çift tıklatıp kurun..)

---------------------------------------------------------------

6300da arama içi sayacı getirebilirsiniz.
239. sıradaki "enable/disable the call duration counter" ın karşısına tik koyun işlem tamamdır.
Ve müzik çaları da ana menüye getirebilirsiniz direkt olarak.
Bunun için listeden "MusicPlayer menu item in T-MO Main menu" yazanın karşısına tik koyarsan ana menüye gelir müzik çalar..
daha birçok özelliği var.. yavaş yavaş deneyerek açıklayacağım..

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK, apo6280, ismidonez ve 81 diğerleri

Da®kness

Da®kness

Üye
Büyüksün Kaptanım! :D
ppu dosyasının rolünü pek anlayamadım? 6300da oldu :oke:

degerli43

degerli43

Üye
    Konu Sahibi
PPU dosyaları telefonun fabrika ayarlarını değiştirmeye yarıyor. Hatta bu programla 6300da arama içi sayacı açabilirsiniz ve resim çektikten sonra orta tuşun gönderme işlevini SİL olarak değiştirebilirsiniz. (xpress music lerdeki gibi).. Kendim buldum alıntı değil.

Hellboy®

Hellboy®

Üye
Üst Konu yapıyorum :oke:

migopss

migopss

Üye
güzel olur

naxcioneli

Üye
Merhaba. Bana nokia 6233 ve 6151 için uygulama erişimini yok etmek için PPU dosyasını göndere bilirmisiniz. E.mail: "[email protected]". Şimdiden teşekkürler........

melihisil

Üye
PPU dosyaları telefonun fabrika ayarlarını değiştirmeye yarıyor. Hatta bu programla 6300da arama içi sayacı açabilirsiniz ve resim çektikten sonra orta tuşun gönderme işlevini SİL olarak değiştirebilirsiniz. (xpress music lerdeki gibi).. Kendim buldum alıntı değil.

arkadaşım bende de 5130c-2 xm var ama phonex i kullanamıyrum vista da açmıyor. benm sorunum şu: müzik çalar ve radyo oynatıcıları açınca yeterli hafıza yok uyarısı veriyor. v05.80 versiyonu var ben de ve nokia software updater güncellemesi yaptığımda direkt 05.80 sürümü yüklüyor. fabrika ayarlarına döndüğüm halde yine çözülmedi sorun. formatta atamıyorum. nasıl atılır bu modele bilmiyorum. bi tane versiyon indirdim 6.65 ama sadece bilgisayara yükleyebildim. phonex kullanamadığım için bşy yapamadım. yardım lütfen

K10d0m

Üye
tsubasa kardes onlinemisin?

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
dostum link çalışmıyormu ne indiremedim ben dosyayı hata veriyor

degerli43

degerli43

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım bende de 5130c-2 xm var ama phonex i kullanamıyrum vista da açmıyor. benm sorunum şu: müzik çalar ve radyo oynatıcıları açınca yeterli hafıza yok uyarısı veriyor. v05.80 versiyonu var ben de ve <a href="http://nds1.nokia.com/files/support/global/phones/software/NokiaSoftwareUpdaterSetup_tr.exe"><a href="http://nds1.nokia.com/files/support/global/phones/software/NokiaSoftwareUpdaterSetup_tr.exe">Nokia Software Updater</a></a> güncellemesi yaptığımda direkt 05.80 sürümü yüklüyor. fabrika ayarlarına döndüğüm halde yine çözülmedi sorun. formatta atamıyorum. nasıl atılır bu modele bilmiyorum. bi tane versiyon indirdim 6.65 ama sadece bilgisayara yükleyebildim. phonex kullanamadığım için bşy yapamadım. yardım lütfen

önce bunu indir sonra phoenix indir. telefonuna 06.65i yükleyeceksin. phoenix i sonra da bunu kur. Sonrası:

Sonra Phoenix'i açın File > Manage Connections'a basın sonra New'a basın ordan USB yi işaretleyin Next&#8217;e basın program USB bağlantısını kontrol eder ve Finished Scanning yazar. Tekrar Next ve sonra Finish'e basın. Açık olan pencerede Apply ve Close'a basın. Bu işlemlerden sonra tekrar File > Scan Product a basın telefonunuz bulununca altta telefon modeli ve mevcut sürümü yazar. Sonra Flashing menüsüne basın ilk sıradaki Firmware Update'e basın. Phoenix otomatik olarak telefonunuzun ürün kodu ile o ürün koduna uygun yazılım dosyalarını bulur. Eğer telefonunuz Türkiye ürün koduna sahip değilse ürün kodu satırının yanındaki Gözat kutusuna basın ve Türkiye ürün kodunu seçin ve OK'e basın. Yazılım atma işlemine başlamak için Refurbish'e basın ve yazılım işlemi tamamlanana kadar bekleyin. Yazılım atma işlemi sırasında birkaç sürücü daha yüklenir bu sizi korkutmasın. Bu arada şunu da belirteyim, benim başıma da gelmişti, sürücü yüklenirken bilgisayarın açılıp kapanması gerekiyor, bu arada yazılım atma işlemi başarısız oldu şeklinde uyarı çıkabilir. Telefonu açmak için uğraşmayın, biraz bekleyin telefon kendisini açar. Siz sadece bilgisayarınızı kapayıp açın ve yazılım atma işlemine yeniden başlayın. Bu sürekli olan bir olay değil, yani olmaya da bilir. Ben sadece uyarı olarak belirtmek istedim. Yazılım atma işlemi sona erdikten sonra File > Close Product'a basıp, telefonun USB data kablosunu çıkartabilirsiniz.
hafıza kartını çıkar yedekleme yap.

Merhaba. Bana nokia 6233 ve 6151 için uygulama erişimini yok etmek için PPU dosyasını göndere bilirmisiniz. E.mail: "[email protected]". Şimdiden teşekkürler........
6233:
6151:

bunları indirip kurun, ppu dosyası gelecektir.

6500s: aynı şekilde indirip kurun içinde gelecektir.

dostum link çalışmıyormu ne indiremedim ben dosyayı hata veriyor

linki kontrol ettim. çalışıyor. verdiği hatayı söyle lütfen.

pro_

pro_

Üye
eyvallah paylaşım için.usta sen bu işi kapmışsın yav :D

Da®kness

Da®kness

Üye
Tsubasa, sanırım başına bela açtım :D konu uygulama izinleri kaldırma, arkadaşlar güncelleme dosyası soruyor... Yinede yardımcı olmuşsun, ne deyim sana ben bravo...

degerli43

degerli43

Üye
    Konu Sahibi
Tsubasa, sanırım başına bela açtım :D konu uygulama izinleri kaldırma, arkadaşlar güncelleme dosyası soruyor... Yinede yardımcı olmuşsun, ne deyim sana ben bravo...

estağfrullah hiç önemli değil:oke: canın sağolsun:oke:

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye

aşağıdaki hatayı veriyor. işyerinden indirmeye çalıştım. burdaki internet kısıtlı. msn, facebook, ve video siteleri gibi sitelere girilmiyor. acaba bu hata o kısıtlamayla alakalı bişey olabilirmi?

Attention!!!

The file "RM-495_CareDP_11.0_06.65_5130XM.exe" has been blocked. The file is larger than the configured file size limit.
URL =

degerli43

degerli43

Üye
    Konu Sahibi
aşağıdaki hatayı veriyor. işyerinden indirmeye çalıştım. burdaki internet kısıtlı. msn, facebook, ve video siteleri gibi sitelere girilmiyor. acaba bu hata o kısıtlamayla alakalı bişey olabilirmi?

Attention!!!

The file "RM-495_CareDP_11.0_06.65_5130XM.exe" has been blocked. The file is larger than the configured file size limit.
URL =

bende hata yok. dediğin sebepten olabilir..

konyalisdu

konyalisdu

Üye
bluetooth ile yapamıyoz mu?

Üst Alt