Smart movie 4.15 en son versiyon

Sponsorlu Bağlantılar

@n!wa+*R

@n!wa+*R

Üye
    Konu Sahibi
Smart movie 4.15 en son versiyon
:megafon:EVET!ARKADAŞLAR EN İYİ VİDEO OYNATICILAR ARASINDA TARTIŞMASIZ YER ALAN SMART MOVİE V.4.15 VERSİYONU İLE KARŞINIZDA... :deal:PROĞRAM HEM S60 HEMDE S60V3 SİSTEMİ İÇİN AYRI KONULMUŞTUR!!;)

Özellikler:​

* Standard AVI format, önizleme PC'nizdeki dosyaları dönüştürülür için izin​

* Ayrıca MP4V, FLV ve 3GP dosya biçimlerini çalar​

* Oyuncu, cihazın tam ekran boyutu kullanan dikey veya yatay modda telefon ekranı kullanır;​

* Video alanı tam ekran kullanma Rescaling​

Altyazılar için * Destek - Farklı dillerde film izlemek için izin​

* Dostu PC çevirici - PC'de önizlemek videolar, dönüştürmek istediğiniz parçaları seçin, dönüşüm kalitesini değiştirmek​

* Dönüştürücüsü, bu nedenle, internet video codec indirilebilir kullanabilirsiniz DirectShow codec desteği​

* Hızlı dönüşüm, bir Standart PC dönüşüm 5x video klip oynatma süreleri daha hızlı.​

Sadece birkaç dakika içinde tüm film çevirmek olacaktır​

* Oyuncu Kalite rescale algoritma, en iyi resim kalitesi sağlamak​

* Özelleştirilebilir video oynatıcı (parlaklık, dil, ses ve daha fazlası)​

* Kullanıcı dostu arayüzü - seyretmek film, karanlık ayarlarını Timne yapılandırmanıza don't waste​

Lonely Cat Games SmartMovie V.4.15 - imzalandı​

APP Adı .............: SmartMovie​

Platform .............: SymbianOS9.x S60v3 S60v5​

sürüm ..............: 4,15​

Firma ..............: Lonely Cat Games​

Converter Rar Kodu : DHARMiL

By_ @n!wa+*R™ :sirit: (Lütfen teşekkür etmeyi unutmayalım...Proğramı indirmeyi unutmadığımız gibi....;))

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: zeki ural, kurucaovalı, seasand ve 577 diğerleri

Ozan

Ozan

Admin
Teşekkürler Doğancan ;)

sam5555

Üye
tesekkürler kardes ama bunun rar codu ne?

• Beğen
Tepkiler: hackhesabı
-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
TeşekkürLer.. eLine sağLık..

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
paylaşım için sağol

@n!wa+*R

@n!wa+*R

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim..!tunahan_tusem;)

--------------- Ekleme ---------------

TEŞEKKÜR EDEN HERKESE; BENDE :bigstar:TEŞEKKÜR EDERİM ARKADAŞLAR..!:oke:

kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
teşekkürler ama
1. Program tamamen kırılmış mı bazı sürümlerde yan bir uygulama yukleyıp oyle kullanılıyor ben o şekilde pek sevmiyorum birde demo videolarını sildiğim zaman program o şekilde çalışmıyor
2. dili ne acaba Türkçe varmı?
3.Yenilikler/hata düzeltmesi varmı?

@n!wa+*R

@n!wa+*R

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler ama
1. Program tamamen kırılmış mı bazı sürümlerde yan bir uygulama yukleyıp oyle kullanılıyor ben o şekilde pek sevmiyorum birde demo videolarını sildiğim zaman program o şekilde çalışmıyor
2. dili ne acaba Türkçe varmı?
3.Yenilikler/hata düzeltmesi varmı?
ARKADAŞIM NASIL KIRILMIŞ OLMASINI BEKLERSİN Kİ GÜNCELLEME DAHA YENİ PİYASAYA SÜRÜLMÜŞKEN...:deal:Dile gelince türkçe yok ama zaten ne varki proğram menüsünde;PLAY,STOP,RESCAN FİLE SYSTEM...VS. gibi:DSorun olmaz.Ben proğramı yükledim şimdiye kadar bir sorun çıkarmadı:oke: Kullanmaya devam....:ehe

arven_005

arven_005

Üye
eline sağlık kanky

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
Bir önceki sürümü belli bir kullanımdan sonra çalışmıyordu..
Update edip , bu son versiyonu yüklemiştim 30 dakikalık izlenim süresi verdi :) tekrar kapandı
Sanırım bu da demo

sam5555

Üye
Süpersin Kardes Sagol:oke:

sabri04x

sabri04x

Üye
teşşekürler :oke:

cncoprt

cncoprt

Üye
@n!wa+*R™ ARKADAŞIM, BEN ŞİFRE OLARAK v4.01 İN KULLANDIM OLDU...
GÜNCELLME İSTEDİ VE GÜNCELLEME OLUMSUZ ÇIKTI. ŞUANDA ONUNLA MEŞGULÜM.....
İNSALLAH OLUMLU BİR SONUÇ ALIRIM....

66muko

66muko

Üye
tesekkürler gardas

reoksit

reoksit

Üye
arkadaşlar bu proğram tam kırılmamış kod istiyor kod girincede internete bağlanıyor doğruluk için internet bağlantısını nasıl kesebiliriz

djsalih91

djsalih91

Üye
sağol

BL@DE02

BL@DE02

Üye
Kardeş ben bu paylaşımı 3 günce ilk ben ekledim benimkini upload etmişsin sonra bide benimkini moderatör arkdaş siteye eklememiş bu nasıl iş yav bütün sitelere bunu ben orjinal siteden yükleyip ilk ben upload ettim ancak bu siteye eklerken 3, 4 gün önce yönetic ionayı bekliyor deniyor ve eklenmiyor bu nasıl iştir yönetici onayını ilkkez bu sitede gördüm bırak konuyu ekleyeyim hata varsa sil neden bizi böyle mağdur edip paylaşımımı alıyorsunuz benimki çıksayda ne olacak benimkini indirip sonra kendin ayrıca upload et buna kimse bişey demezdi ekleyen kardeşe zaten bi lafım yok lafım yöneticilere sen de kusura bakma kardeş ama mağdurum bu sitede

Üst Alt