Sony Ericsson P800 P900 P910i Serisi Format Atma

Sponsorlu Bağlantılar

riva-kula

Üye
P900 Dilleri....Türkçede İçinde....P900 Hariç Diğer Modellere Olurmu bilmem...
Kurulumu:Bluettoth Yoluyla Türkçe Dili Telefona Göderin,Zaten Işınlanan kutusuna Gelir,Tıklayın ve kurun...Telefon Kendini Yeniden Başlatıcak,Telefonunuz Türkçe Olmuştur, Bu Kadar Basit...Kolay Gelsin...Birde Birkaç Program...Ne işe Yaradıklarını Bilmiyorum...

BU ARADA BENİM JOG DİAL TUŞUM BOZUK BAŞKA NASIL YAPABİLİRİM??? YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM ..AYRICA USB KABLOSU VAR

Link:

RAR Şifresizdir

--------------- Ekleme ---------------

P900 Format Resimli Anlatım

emre96

emre96

Üye
arkadaşım telefonum ing. yurt dışından alddım . türkçeye çevirme programı olan varsa lütfen...
teşekkürler

riva-kula

Üye
arkadaşım telefonum ing. yurt dışından alddım . türkçeye çevirme programı olan varsa lütfen...
teşekkürler

Arkadaşım Bak Yukarıda Açıkladım SonyEricsson P900 İse veya P800 P910 i ye uyarmı bu bilmem ama bi dene..indir dosyayı at telefonuna tıkla yükle telefonun türkçe olsun...
ÖNEMLİ İSTEK: ARKADAŞLAR P900ümün JOG-DİAL TUŞU ÇALIŞMIYOR BAŞKA NASIL FORMATLAYABİLİRİM ACİL YARDIM BEKLİYORUM

bkaymis

Üye
arkadaşlar benim telefon sonyer.p1i bir dosya attım bidaha açılmadı yardım edin şimdiden teşekürler

fbliykt

Üye
yaw benım telde p1i sarj almıyo ne yapalbılırm

furkan_ocsoy66

Üye
ingilizce olduysa googleye sony ericsson dil paketi ve telfonunun modelini yaz sony nin sitesinde var

dost2001

dost2001

Üye
Kardeş p990i ye format atınca türkçe siliniyor ama sana pratik bi bilgi vereyim sonyericsson un resmi sitesine gir telefonun versiyonuna bak yanlış versiyon kabul etmez kendi telefonunun versiyonuna uygun olanı indir zıp dosyasını aç türkçeyi seç direkt hafıza kartına at uygulama yükler gibi yükle sonra telefona türkçenin geldiğini göreceksin hepsi bu kadar kolay gelsin ...

--------------- Ekleme ---------------

p1 şarz almıyorsa önce soketi temizle genelde ordan oksit yapıyor sert bi cisimle kararan yerleri kazı ..

ismetgt

Üye
:megafon::megafon:iyi güzelll ama türkçeye nasıl çevire biliriz teli tel ingilizce oldu acilll yardımmmmmm[/QUOTE][/QUOTE]

denetim masası - Diller - Oradan Türkçeyi seç telefon yeniden açılıp kapancak

harun3131

Üye
w205 içinde oluyor mu reis bu

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
teşekkürler

Üst Alt