Atatürk ve Ayyıldız teması

Sponsorlu Bağlantılar

a21a

a21a

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Atatürk ve Ayyıldız teması
Atatürk ve Ayyıldız teması yeni

Daha önce yaptığım Ayyıldız temasına Atatürk görüntüsü ekliyerek yeniden dizayn ettim.. Kendi ikonlarımı kullandım. indicator ikonlarda yeni animasyonlar ekledim.. Bazı ikonlar da Bayrağımızın muhteşem görüntüsünü kullandım. Temayı zevkle ve gururla yaptım. Eminim seversiniz.. Güle güle kullanın
.:oke:

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: ZAFER_0068D, denizhan18, MehmetErdaL ve 55 diğerleri

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Telefonda hiçbir şekilde kasma yok. İconlar sade ve hoş.Ellerine sağlık.

SaygıLar

MyThicaLBoY

Üye
en iyi türk temlarından biri tebtikler tşkler

Ozan

Ozan

Admin
DiaBLoS™;1251888' Alıntı:
Telefonda hiçbir şekilde kasma yok. İconlar sade ve hoş.Ellerine sağlık.

SaygıLar
Ahmet Abi nin yaptıgı temaların temel özelliği bu zaten, Türkiyede #1 :sukur:

a21a

a21a

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ahmet Abi nin yaptıgı temaların temel özelliği bu zaten, Türkiyede #1 :sukur:

Bütün temalarımda özel UID numarası var sadece bana ait.. 0xa21a000 şeklinde.... her temanın ayrı bir UID nosu var.. böylece bazen silinmeyen tema problemi benimkilerde yok.. ikincisi.. temanın muhtelif yerlerinde ancak dikkatli bakınca görünen silinmeyen a21a ve maxicep imzası var.. ayrıcaaa.. temalar
özel http://www.maxicep.comMaxicep cer dosyası ile sertifikalı.. temayı yüklerken sertifika bilgisini sorgularsanız görebilirsiniz..

:oke: En Büyük Kırmızı -Beyaz.. En Büyük, Atatürk.. ve en büyük Maxicep....

sosisabi

Üye
emeğine sağlık

cCeaNn

cCeaNn

Üye
Yorum yapmıştım fakat silinmiş:dry:..ellerine sağlık ahmet abi..mükemmel olmuş fakat numara yazarken numaralar gözükmeyecek kadar açık renkte onu düzeltirsen sevinirim:mahcup:..

karaman-355

karaman-355

Üye
teşekürler elinize saglık

citoyen

citoyen

Üye
tesekkurler sagol

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Tek kelime ile süper diye bilirim sadece.

cCeaNn

cCeaNn

Üye

resimde gözüktüğü gibi rakamlar belli olmayacak derecede açık renk biraz daha koyulaştırırsan daha güzel olur..

a21a

a21a

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
a21a

a21a

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Problem Telefon versiyonunda.. Ben temaları FP1 uyumlu yapıyorum.. fp2 yani n95 gibi bir telefona yüklenirse bu problem olabilir.. FP2 olarak düzeltmeye çalıştım.. Neden çalıştım diyorum.. çünki Temada 4 ton renk var.. kırmızı, siyah beyaz ve bazı yerler gri.. bir ekranda kullanılan bir renk tonu başka bir karede kullanılabiliyor.. bazen böyle renk karışıklığı olabiliyor... sanırım düzeldi..:oke:

Ekli dosyalar

cCeaNn

cCeaNn

Üye
çok teşekkür ederim..benm telefon şu anda serviste ancak 4-5 gün sonra deniyebilirim:(..

cCeaNn

cCeaNn

Üye

Çok güzel Ahmet abi ellerine sağlık..

er.turan

er.turan

Üye
emeğine sağlık arkadaşım. çok güzel. sağol

nazosist

nazosist

Üye
elıne saglık kardes Çok Çok teşekkür edıyorum sana

securty55

Üye
emeğine sağlık kardeşim

djserkan37

djserkan37

Üye
Çok Süper Bir Tema Bu Temayı Hangi Programla Yaptığınıda Söylersen Sevinirim. <<<EMEĞİNE SAĞLIK>>>

Üst Alt