TTPod v3.3.1 Türkçe Sertifikalı +21 Renkli Efekt +10 Süper Skin Entegreli FİNAL!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Favorite

Favorite

Üye
    Konu Sahibi
TTPod v3.3.1 Türkçe Sertifikalı +21 Renkli Efekt +10 Süper Skin Entegreli FİNAL!!!
Arkadaşlar 1 aydır bu müzik çaların üzerinde çalışma yapıyordum toplam stelerden 144 skin ve 120 visuals efekt topladım indirdiğim skin ve efektlerden en iyilerini özenle seçtim ayrıca skinlerdeki hataları düzelttim TTPod içerisine entegreledim.

TTPod Üzerinde Yapılan Onarım Ve Değişiklikler Sırasıyla Şunlardır:

01)- Sertifika hatasının giderilmesi 02)- Programı Türkçeleştirme 03)- Açılış Resmi Değişimi
04)- Patch Entegrelenmesi 05)- 21 Renkli Efekt Eklenmesi 06)- 10 Skin Entegrelenmesi
07)- Skinlerdeki Hataların Onarılması 08)- Programdaki Yazıların Aynı Boyuta Getirilmesi
09)- Efektlere Renk Verme 10)- Çince Karakterlerin Kaldırılması 11)- Icon Simge Değişimi

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: bveo1990, herıld, fuko08 ve 618 diğerleri

Ozan

Ozan

Admin
Teşekkürler

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
Mahmut tebrik ederim ..
Mükemmel olmus , TTPod en iyi muzik calar.

Bu arada arkadaslar guncelleme hatası alırsanız var olanı kaldırın bunu yukleyin..
Tekrar Tesekkurler ..

• Beğen
Tepkiler: denizhan18
cihanserverci

cihanserverci

Üye
bu ne yaaaaaaaaaaaa aman yarabbim mükemmel bi program paylaşımı arkadaşım çok çok sağol gerçekten okadar çok arıyordumki HELAL OLSUN! MÜKEMMELSİN TEK KELİMEYLE !:yuru

Favorite

Favorite

Üye
    Konu Sahibi
Mahmut tebrik ederim ..
Mükemmel olmus , TTPod en iyi muzik calar.

Bu arada arkadaslar guncelleme hatası alırsanız var olanı kaldırın bunu yukleyin..
Tekrar Tesekkurler ..

bu ne yaaaaaaaaaaaa aman yarabbim mükemmel bi program paylaşımı arkadaşım çok çok sağol gerçekten okadar çok arıyordumki HELAL OLSUN! MÜKEMMELSİN TEK KELİMEYLE !:yuru

Rica ederim konuyu düzeltiyordum şuan. Dediğini yazdım teşekkürler biraz önce konuyu onarıyordum kısa kestim daha konuyu yeni açmıştım yorumun için ve uyarın için teşekkür ederim

Valla ne deyim herkesi şaşırtan bir program olsun diye uğraştım 1 ay sürdü çalışmam umarım herkes sizler gibi yorum yazar uğraştığıma değer güle güle kullanın.

• Beğen
Tepkiler: slient01
ITURKI

ITURKI

Üye
Teşekkür ederim gerçekten çok iyisin. Senin sayende daha zevkli bir şekilde müzik dinliyorum..

yasinn

Üye
entegre efekler resimdeki gibi renk değiştiriyormu bendekinde iki renk var kırmızı beyaz resimlerdeki gibi değişik renklerde vardır inşallah

kemal21

kemal21

Üye
çok güzel program emegine sağlık

GALLARDO87

GALLARDO87

Üye
tesekkürler kardes önceki sürümde süperdi ama bunun skinleri ve efektleri daha güzelmiş eline saglık

lighiter

Üye
emeğine sağlık arkadaş salasın çok güzel olmuş...tebrik ediyorum...

ergüll

Üye
teşekkürler emeğine sağlık

xturkuazx

xturkuazx

Üye
Tek kelimeyle muhteşemsin, süpersiiiiiiiiin ?

Favorite

Favorite

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkür ederim gerçekten çok iyisin. Senin sayende daha zevkli bir şekilde müzik dinliyorum..

entegre efekler resimdeki gibi renk değiştiriyormu bendekinde iki renk var kırmızı beyaz resimlerdeki gibi değişik renklerde vardır inşallah

çok güzel program emegine sağlık

tesekkürler kardes önceki sürümde süperdi ama bunun skinleri ve efektleri daha güzelmiş eline saglık

emeğine sağlık arkadaş salasın çok güzel olmuş...tebrik ediyorum...

teşekkürler emeğine sağlık

Tek kelimeyle muhteşemsin, süpersiiiiiiiiin ?

Programı ve skinleri beğendiğinize sevindim hepinize tek tek teşekkür ederim paylaşımın karşılığında yorum yazdığınız için sağolun.

Solmaz67

Üye
bence süper bir müzilk çalar valla ben hep bunu kullanıyorum elinize sağlık çok güzel olmuş

daymoon

daymoon

Üye
daha once kullandıgımdan cok daha şık tesekkurler

converter2

converter2

Üye
paylaşım için teşekkürler

arif_216

Üye
Kardeşim ellerine sağlık programda mükemmel sende mükemmel bir çalışma yapmışsın çooook teşekkür ederim

gacvokem

Üye
emeğine sağlık inşallah sorunsuzdur

Üst Alt