Tema Malzemeleri

Sponsorlu Bağlantılar

a21a

a21a

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
S60 Prototype Icons (Flahorn ORJİNAL nokia ikon paketi)

Ekli dosyalar

CryDaqqeR

CryDaqqeR

Üye
:yuruteşekkürler eline sağlık

ArtOfVictory

ArtOfVictory

Üye
a21a kardeşim sana bir sorum olacak senin svg formatındaki resimlerinden indirdim yalnız boyutlarını ayarlayamıyorum 240x320 olarak nasıl yapılacağını söyler misin?

a21a

a21a

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
a21a kardeşim sana bir sorum olacak senin svg formatındaki resimlerinden indirdim yalnız boyutlarını ayarlayamıyorum 240x320 olarak nasıl yapılacağını söyler misin?

illustrator, inkscape veya benzeri vector grafik işleyebilen bir program ile... :oke:

verdiğim linkte INKSCAPE programı ücretsizdir.

sevimlibrad

sevimlibrad

Üye
ahmet abi yeni tdf dosyaları varmı??

--------------- Ekleme ---------------

abi ya elimdekiler hep eskidi modası gecmiş bildigin tdf dosyları varmı guzel modern olanlardan

maxibrk

maxibrk

Üye
Harika bir paylaşım..:oke: Çok teşekkürler

a21a

a21a

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ahmet abi yeni tdf dosyaları varmı??

abi ya elimdekiler hep eskidi modası gecmiş bildigin tdf dosyları varmı guzel modern olanlardan

Olsa buraya eklemezmiyim.. ;)

a21a

a21a

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Lucky Orange İkonları...600+ ikon...ve TPf dosyası..:oke:

a21a

a21a

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

a21a

a21a

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

Password:s60art.net

yılcılar

yılcılar

Üye
Ahmet abi bana da sözün vardı ama osmanlı teması yapcaktın unuttun galiba nese canın saolsun

duckkkkkkkkk

Üye
çok emek harcamışsınız tebrikler.hepsi çok güzel çok açıklayıcı.

mhmtozturk

mhmtozturk

Üye
eyvallah abi eline saglık.

byrona

Üye
Ellerine sağlık.

havacııı_55

Üye
slm arkadaslar ben bu acıdsonıc paketını ındırdım ama telefonuma kuramadım bu paketı telefona attım ama hata verdı acaba bı programla falan mı kuruluyo bılen varsa soleyebılır mı telefon mdelı n 95 bılen varsa yardımcı olsunn lutfenn şimdıden tşk

beyler bılen var mı bu ıcon peketını nasıl kurabılırız cep telefonuna (acidsonıc)

UniqueDemon

Üye
5800 için hangi programı önerirsiniz ona tema yapcam bir kaçtane buldum (carbide.ui diye) series 40 için ve series 60 v3 için bndeki ise series 60 v5 .. bendekine göre bulamadım

_hüseyin_03

Üye
tamamda çok karışık ama genede denerim tşk ederim

rockstar35

Üye
arkadaşlar anlamadım bi türlü biraz lazlık varda şunu sorucam nokia 5800 var . Carbide UI programında bi türlü onun tamasını ayarlayamıyorum menusu yok 5800 görüntüsü yani yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekürler ..

erkan_34

erkan_34

Üye
ellinize emeğınize sağlık nediyim sağolun

antelope

Üye
Arkadaşlar ben sadece bu yeni çıkan tpf formatında icon paketlerini indiriyorum. Aradğımı daha önce yapılmış bir temayı x adlı programla açıp sadece simgelerini yeni simge paketleriyle değiştirmek. Böyle bir program mevcut mudur? Olursa çok şahane olur yada bu carbide ile sis temalarını açıp ikon paketi yükleme şansımız var mıdır? Yardımlarınız bekliyorum teşekkür ederim.

Üst Alt