Dvd / DivX Player Tavsiyesi, Modelleri. Üretici Firmaları, teknolojileri.

Sponsorlu Bağlantılar

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Dvd / DivX Player Tavsiyesi, Modelleri. Üretici Firmaları, teknolojileri.
Dvd/DivX alacakların, öncelikle üreticilerin sitesinden modellere bakmasını tavsiye etmek amaçlı bu konuyu açıyorum. Aşağıda, popüper dvd, divx ve vcd player üreten firmaların son zamanlarda satışı yapılan ürünlerinin listelendiği hızlı kısayol sayfalarını veriyorum.

Philips

Sony

Sunny

Pioneer

Toshiba

Samsung

LG

Vestel

Derleme Sahibi: Maxicep.com' dur. Alıntı Değildir .

• Beğen
Tepkiler: CryDaqqeR

dede147

dede147

Üye
ben sunny 4011 modelini aldım gayet güzel usb mmc sd girişlere sahip tavsiye ederim

-hasangun-

-hasangun-

Üye
ben sunny 4011 modelini aldım gayet güzel usb mmc sd girişlere sahip tavsiye ederim

peki dostum altyazısına dikkat ettinmi?altyazılar çok ufak ve maalesef altyazılar tam gözükmüyor?

dede147

dede147

Üye
ettim 37 ekanda bile okuyabiliyorum tamam diğerlerine göre kücük olabilir ama gözlerde bir prblem yoksa okunabiliyor

rapman

rapman

Üye
Biraz daha ucuz divx oynatıcı isteyenler için Oblio ve ya Kawai'yi önerebilirim :oke:

dvd_collector

Üye
BİM, Şok, Diasa gibi mahalle aralarında bile bulunan marketlerde DVD ve Divx playerlar max 40 tl'ye satılıyor. Bende Trident DVD Player var ve 3 sene önce Şok'tan 40 tl'ye almıştım. Hala takır takır çalışıyor. AVI, JPG, MP3, WMA, WAV uzantılı dosyaları da açıyor.

Geçen gün Yazıcıoğlu'nda bir dükkanda tesadüfen gördüm. Adamın biri geldi ve ''En ucuz olanından bir DVD Player istiyorum.'' dedi. Dükkan sahibi de dedi ki ''Abi al sana en ucuzu bu fiyatı da 85 TL! Bir de sana TV'ye bağlaman için dönüştürücü vereyim, ikisi birlikte 100 TL versen yeter.'' dedi. Adam da ''Çok pahalıymış.'' dedi ve almadı.

Yani diyeceğim şu ki böyle satıcılara kanmayın. 40 TL'ye çok güzel iş gören DVD Player'lar var. ''Onlar dandiktir.'' diyeceklere şimdiden söyleyeyim, her akşam film izleyen biriyim. 3 yıldır tek sorunla karşılaşmadım. 5 saatlik uzun filmler izledim yani o kadar süre açık kaldı ama hiçbir sorunu olmadı. Ayrıca boyutu da çok küçük. İnce ve şık.

Üst Alt