Core Player 1.3.0

Sponsorlu Bağlantılar

nih@ttr

nih@ttr

Üye
    Konu Sahibi
Core Player 1.3.0
Yeni nesil multimedya oynatıcı.

- Dahili youtube oynatıcısı
- Flash/flv desteği
- Bluetooth ready!* (A2DP and AVRCP)
- 15ten fazla dil desteği (Türkçe var)
- Podcast, Enhanced Podcast, CoreCaster Ready
- GPU: Intel 2700g, ATI Imageon, QTv (Limited Support), Marvell Monahan Processors (Daha fazlası yakında!)
- İşletim Sistemi : Symbian (all), CE 3+4, CE Embedded 5+6, Windows Mobile/Smartphone (5.x - 6.x), - Palm, Windows (NT 4.0 - Vista), OS X, and Linux (OEM only)
CPU: x86 (32bit and 64bit), Intel, Altivec/PowerPC, ARM9, ARM11, MIPS
- CoreUI 'Universal skins' Widget size kişisel bir kullanım arayüzü oluşturmanızı sağlar.
- Video ve seste en iyi oynatıcıdır. CoreAVC, High Definition H.264 gibi codecleri oynatabilir.
- CoreTheque media library size kolayca sık kullanılanları ve playlistleri düzenlemenize yardımcı olur.

Desteklediği Ses Formatları
MP3, MP2, AAC, MKA, WMA, Midi*, WAV, OGG, Speex, WAVPACK, TTA, FLAC, MPC, AMR, ADPCM, ALaw, MuLaw, G.729, GSM

Desteklediği Video Formatları
H.264 (AVC), AVCHD, MKV, MPEG-1, MPEG-4 part 2 (ASP), DivX, XviD, WMV*, Theora*, Dirac*, MJPEG, MSVIDEO1

Resim Formatları
JPEG (420, 422, 440, EXIF Headers)*, BMP, GIF, PNG, TIFF, MJPEG

İçerik Formatları
Flash/FLV, Matroska, ASF, ASX, AVI, PS, M2TS, TS, 3GPP, MOV, MPEG-4, OGM, NSV*

Yayın Formatları
HTTP, UDP, UDP Unicast, RDP, RTP. RTSP, RTCP (keep alive), ASX, ASF, Multicast, HTTP Tunneling

Ek Özellikler
Google Verisi, Benchmarking, Tümleşik Pocket IE/IE Desteği, SMB Browsin, FTP*, ICMP*, UPNP*

Türkçe dil için;
Tool >> Preferences >> Language >> English yazan yerde Türkçe'yi seçin.

* Bu formatlar bu versiyonda henüz desteklenmemektedir.

Aşağıdan isteğinize göre ikisinden birini indirebilirsiniz.

N80de sorunsuz, çok iyi çalışıyor.

Güle güle kullanın.:)

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Karacaahmet1993, gizlise, bagerwan65 ve 65 diğerleri

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Teşekkürler.:oke:

oguziverson

oguziverson

Üye
çok saol bnce en iyi video oynatıcısı bu:oke:

aleminstari

Üye
sertifikalandırmak istiyomuş ama ben bi türlü yapamadım nasıl olacak daha kolay yolu yokmu yada sertifikalısı

lionn38

lionn38

Üye
arkadaşım sağolda bir türlü yükleyemedik. 2 sertifika işleminide denedim yüklenmiyor hata veriyor. signed olanıda unsigned olanıda denedim hata veriyor.konuyu biraz araştırabilirmisin

korsantv94

korsantv94

Üye
Forumda bununla ilgi bilgi var arkadaşlar(symbian versiyon system hack)bakın sertifika fln bunları yaptığınız zaman hikaye....Bu arada emeğine sağlık gzl prog.::):):):)

System X

System X

Üye
Forumda bununla ilgi bilgi var arkadaşlar(symbian versiyon system hack)bakın sertifika fln bunları yaptığınız zaman hikaye....Bu arada emeğine sağlık gzl prog.::):):):)
ne hikayesi bazı tellerde son güncellemelerle hack içi çürütüldü.bu yüzden benim gibi hack yapamıyorsanız opda nın sitesinden 20 yıllık sertifika alabilirsiniz.nette anlatımlar mevcut.ben aldım kullanıyorumda:box

badboys15

badboys15

Üye
saol kardeş hemen indiriyorum

orhan1811

orhan1811

Üye
limit dolu dıyor ındıremıyorum yardım ardaslar

enjin4

enjin4

Üye
teşekürler

kerem5555

Üye
teşekkürler bi deneyelim bakalım olacakmı, 1.25 i kullanıyorum ama inşallah bu çalışacak çalışırsa yazarım !!

--------------- Ekleme ---------------

program çalıştı, ama you tube ye wlandan bağlanamadım!!! zannedersem bağlantı ayarlarından , onu da çözersem olay tamam dır!!

zero1122

Üye
ya her yolu denedim ama wmv uzantılı videolari izleyemiyorum

--------------- Ekleme ---------------

ne yapa bilirim telefeon n73

matraxadr

matraxadr

Üye
teşekkürler sorunsuz kararlı paylaşım için :oke:

bocek42

Üye
paylasım ıcın tskler yazılanları uyguladım fakat sımdıde dosya bozuk mesajı alıyorum bılgınıze

fatiih16

Üye
flv dosylarını çalıştırmıo ::(:(:(:(:(

kukumaw

kukumaw

Üye
teşekürler arkadaşım fıstık gibi çalışıyor.
sizlere bir tavsiye equalizer i rock yapın. ses inanılmaz yükseliyor ilk defa nokia kulaklıklarım cazırtı yapmaya başladı.

jeet_burhan

jeet_burhan

Üye
kardeş iyi olmuş teşekürler basarılar bende yaptım

Üst Alt