avea Kurumsal Müşteri Hizmetleri !!!ÜCRETSİZ!!!

Sponsorlu Bağlantılar

paradox1026

paradox1026

Üye
    Konu Sahibi
avea Kurumsal Müşteri Hizmetleri !!!ÜCRETSİZ!!!
Eğer Avea Kurumsal Müşterisi iseniz 444 1 550 numarasını cepten telefonundan aramak artık ücretsiz.

danger03

danger03

Üye
bilgi için teşekkürler

sametatabasch

sametatabasch

Üye
avea da kamu hattı arasın da veri araması ücrettlimi ?Ücretli ise nekadar?
şimdiden teşekkürler

***Hunter***

Üye
Avea müşteri hizmetlerini ücretsiz aramak için kurumsal müşteri olmanız gerekmiyor bireysel müşteri olsanız bile avea hattınızdan 550 yi arayarak avea müşteri hizmetlerini ücretsiz arayabilirsiniz

festival50

festival50

Üye
ben aradım ama dusmedı 1 kontorum vardı oda gıttı buyuzdende turkcele gecmıştım

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Güzel haber.

s.volkan

s.volkan

Üye
Avea müşteri hizmetlerini ücretsiz aramak için kurumsal müşteri olmanız gerekmiyor bireysel müşteri olsanız bile avea hattınızdan 550 yi arayarak avea müşteri hizmetlerini ücretsiz arayabilirsiniz

Hizmet vermezlerki o zaman :islik

paradox1026

paradox1026

Üye
    Konu Sahibi
ücretli maleseff bireysel hatlardan aramayın bizzat denedim

***Hunter***

Üye
Çok zaman geçmiş konu ama yeni baktım ben her aradığımda 550 yi arıyorum 1 kontörüm bile düşmedi bu zamana kadar sonradan da düşmüyordu kontör 0 kontör olsa bile arıyordu sizde nasıl kontör gitmiş anlamadım hala da ücretsiz arıyorum ben şuan bireysel hat kullanıyorum tarifemde hepsi bir önceden mobilöğrenciydi ondada kontör düşmüyordu hepsi birde de düşmüyor şuan kullandığım tarifede yani

--------------- Ekleme ---------------

Hizmet vermezlerki o zaman :islik
Hizmet veriyorlar ben hep 550 yi arıyorum

berzan_001

Üye
benim hattım mesaj göndermiyor gönderdigim zaman sebeke mesajları desteklemiyor dio baska telefona takıyorum gene aynısını yapıyor ne yapabilirim

ayşenurgülnur

Üye
evt bnm hattımda mesaj göndermiyor gönderdiğim zamanaynısını dio nolurr yardımm ...

kizilfun

Üye
sabit bir numaranın kime ait olduğunu nasıl öğrenebilirim

ekc-103

ekc-103

Üye
kurumsal olmayınca normal konusma üzerinden ücretlendiriliyor ...

nur27

Üye
yalan hepsi inanmayın nasıl olsa faturayı yüksek gönderiyorlar

yasinkeles

Üye
Bir referans tarifesinden kamuya geçiş işin 10-15 kere belki fazla aradım Genel Müdürlüğü aradım.Anca geçiş sağlayabildim.
Verdiğini hizmetler çok lakayıt ve sorumsuz.Ayrıca bana söz ile değil de yaptıklarıyla:” zaten alacağımız 29 lira ve karşılığında 2000 dakika veriyoruz bir de üstüne hizmet mi bekliyorsun anca bu kadarı ile yetin hatta ne kadar oyalasak kardır hepsi bir tarifesi bize daha fazla para getirir bir gün bir gündür ayrıca ara ki müşteri hizm den de para kazanalım” demek ki müşteri hizmetlerini aradığımız üç beş kuruş ücrete çok ihtiyacı var.Zaten fatura gelsin onu ödeyip bağış mektubu olarak yollayacağım aldığımız bağışlar diyerek çerçeveleyip asarlar.Ayrıca ayda imkanım oldukça üç beş kere 500 ü arar kapatırım biraz bağışım olsun onla geçinirler. Çünkü o fatura ile yasal haklarımı aramaya kalksam arkamda kimseyi bulamayacağım çok yazık hayatımdan bezdim resmen