Yeter ama!! 6300

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cskunn

Üye
    Konu Sahibi
Yeter ama!! 6300
ŞU 6300 İNGİLİZCE SORUNUNU CÖZECEK KİMSE YOK MU!?!?

BARİ BİRİ ESKİ SÜRÜMLERİN TÜRKÇE'Lİ LİNKİNİ VERSİN TÜRKÇE KULLANALIM TLFNUMUZU!:bann::bann:

BU SORUN 1.5-2 AYDIR VAR VE HALA BİR ÇÖZÜM BULUNMUŞ DEGİL.YALVARTICAKMISINIZ İLLA İNSANI!

:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur

AITCAM TLFNU SİMDİ DUVARA!3 HAFTADIR TÜRKCE YAPMAYA UGRASIYORUM!!Kİ BENDEN DAHA UZUN SÜREDİR BU SORUN İLE UGRASAN ARKADASLAR VAR!KİMSE YARDIM ETMEYECEK Mİ!:bann::bann:

l u g a n o

l u g a n o

Üye
arkadaşım aynı sorun bendede vardı tek çaresi git bi telefoncıya 20 ytl ye atıyorlar türkce versiyonunu git hallettir yoksa sen bi 10 ay daha beklersin bnden soylemesi aynı durum bendede oldu ben de bekledim en sonunda dayanamadım gittim hallettim

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Sanırım 7.0'ı yüklediniz.Servis garantisi bulunuyorsa servise gitmenizi öneririm.

cskunn

Üye
    Konu Sahibi
ya servıse gıdermısın bılmıyorum gıtme dıyemem ama benımde tel versıyon attıktan sonra ıngılızce oldu panık yapmadım arama yaptım ve sagolsun maxıcep yıne hızır gıbı yetıstı..aha link burda basarılar:oke:

http://www.maxicep.com/yararli-bilg...ilizce-olmasina-cozum-turkce-yapin-79949.html

Eyw Saolasın Kardesim Ama Bunu Yaptım...Bunu Yaptıktan Sonra Yazılımı Tekrar Güncellemen Gerekiyor..Ve 7.0 dan Yukarı Yeni Yazılım Cıkmadıqı İcin Güncelleyemiyorum...

--------------- Ekleme ---------------

Dediqin Gibi Servise Götürmekten Baska Care Yok Sanırım...

memMmet

Üye
hımm tamam kardes sen servıse götür en iyisi...ya ben 7,00 yükleyemedim nasıl yukledın sen:)

devriş

Üye
işin zooorrr

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt