Nokia Telefonlarda Açılış Müziği Değiştirme

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wholou

Üye
selam arkadaşlar N95 de tamamdır. hazır dosya ile olmadı benimde fakat Z den C ye kopyalayıp düzenleyince oldu. Y browser yada başka dosya yöneticisi kullanan arkadaşlar önce sayfada link i verilen sistem dosyalarına ulaşmayı okuyup uygularsanız X-plore adlı kurulacak programla ulaşabilirsiniz bu private dosyalara. Bir uyarı daha X-plore ilk açıldığında ayarlardan sistem dosyalarını vb gösteri seçmeyi unutmayın.

handsomeismail1982

handsomeismail1982

Üye
tesekkürler....

By.pxakadz3

Üye
çok saol herkesi şaşirticam :) sayende

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
walla dediklerinizin aynısıyaptm ama olmadı :)

eeemreee_14

Üye
hersey tamamda ben bu z ye nerden ulasacagım

dadas22

dadas22

Üye
xplore, fexplorer gibi browser dosyalarını kullanmalısınız..

fanatika

Üye
DOSTUM SXPLORER İLE c: private DOSYASINA GİRMEYE ÇALIŞTIĞIMDA (-46) DİE BİR GÜVENLİK HATASI VERİYOR NE YAPMAM GEREK

Nemros

Nemros

Üye
N 95 son versiyonda denedim arkadaşın dediği şey çalışıyor,ayrıca hellocarbide gibi programlar ile C sürücüsünü açabilir değişiklik yapabilirsiniz.Bu arada dostum ellerine sağlık çok güzel bir paylaşım bende bunu arıyordum :)

--------------- Ekleme ---------------

Z kısmında zaten böyle bir değişikliği yapmak mümkün değil dosya yöneticisi gibi şeylerle
C sürücüsüne ile zaten bu bölümde söylenmiş SYS/BIN klasörüne girmek gibi şeyler oradan bakıp yaparsanız olacağından eminim fakat bir sorum olacak 6600,6630 gibi telefonlarda bu mümkün mü zira onlar için pek görmedim böyle birşey :)

psikolaz

psikolaz

Üye
arkadaslar lutfen tam emın olmadan yorum yapmayın n95 8gb da tum denılenleı yaptım ve sorunsuz calıstı emeğine sağlık arkadaşım

CEBE1982

Üye
N 73 de olmadı UĞRAŞTIM UĞRAŞTIM OLMADI BAŞKA BİR YÖNTEM VARMI ACABA BİR ZAHMET....

CEBE1982

Üye
En sonunda başardım arkadaşlar valla 2 gündür inat etmimştim oldu çok şükür ...Allah[c.c] ölümden başka herşeye çare vermiştir

maliakg

maliakg

Üye
n95te denedim çalıştı şimdi n73e yüklüyorum

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
tskler

ibocan70

Üye
ya arkadaslar olmuyor diye bir sey yok, bende acemiyim bu ise yeni ugrasmaya basladim tabiki kendim degil ama arkdaslarinin anlattigi ile denedim, bundan evelde acilis resmini yaptim, ikisi birden harukulade oldu tikir tikir calisiyor helal arkadasim eline emegine saglik, tesekkürler cep kendi resmimle aciliyor müzikte cendere felaket ya.

xkadir61

xkadir61

Üye
evet sonunda bende başardım.:)

bhdr-kr

bhdr-kr

Üye
    Konu Sahibi
Ben teşekkür ederim arkadaşlar faydalı olabildiysem ne mutlu bana.Yapamayan arkadaşlar denemeye devam mutlaka bir yerde yanlışlık yapıyo olmalısınız çünkü denenmiş ve çalışan bir yöntemdir.Ayrıca bu özellik S60 3rd telefonlarda(N73,N95,N82 vs.) işe yarıyor alt versiyonlarda(6600,6630 vs.) işe yaramıyo bu konuda mesaj atmayın lütfen.

psikolaz

psikolaz

Üye
ya arkadaslar olmuyor diye bir sey yok, bende acemiyim bu ise yeni ugrasmaya basladim tabiki kendim degil ama arkdaslarinin anlattigi ile denedim, bundan evelde acilis resmini yaptim, ikisi birden harukulade oldu tikir tikir calisiyor helal arkadasim eline emegine saglik, tesekkürler cep kendi resmimle aciliyor müzikte cendere felaket ya.

açılış resmını nasıl degıstırdın?

5700xpress

Üye
harikasın dostum fakat privateyi açamıyorum,yardımcı olurmusun(telefon hafızasındakini)

omen632

omen632

Üye
tşk emeğine sağlık

by FeyziyeV

Üye
AZƏRBAYCANDAN SALAMLAR

Denedim çalışıyor saolasın amma dosyada XP var Vista açılış sesi yokdu:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt